Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Güneş Tutulması'nın burçlara etkileri

10 Haziran İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması'nın burçlara olan etkileri merak edilmeye başlandı. Bu tutulma yılın ilk Güneş Tutulması olacak. Tutulmaya Merkür ve Satürn gerilemesi eşlik edecek. İşte burçlara olan etkileri..

1/13

Koç: Güneş Tutulması kardeşler, kuzenler ve iletişim alanınızı hareketlendirecek. Bu alanlarda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.

2/13

Boğa: Maddi konular gündeminizde olacak. Tutulma 2. evinizde gerçekleşecek. Bu alanlarla ilgili yeni başlangıçlar ve bazı sorgulamalar içerisinde olabilirsiniz.

3/13

İkizler: Burcunuzda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yönünüz değişiyor. Artık yeni bir sayfa açma vakti geldi. Kendinizle alakalı konuları mercek altına alma zamanı.

4/13

Yengeç: Güneş Tutulması 12. evinizde olacak. İç dünyanıza döneceksiniz. Ruhsal ve manevi konulara yönelebilirsiniz.

5/13

Aslan: Güneş Tutulması 11. evinizde gerçekleşecek. Yeni bir çevrenin kapısı aralanıyor. Sosyal çevrenizle olan iletişim trafiğiniz artabilir. Bu dönem arkadaşlarınızın fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

6/13

Başak: Güneş Tutulması 10. evinizde gerçekleşecek. Yeni bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz. Ama Merkür'ün geri hareketi devam ediyor. Kararları 24 Haziran'dan sonraya bırakın.

7/13

Terazi: Güneş Tutulması 9. evinizde gerçekleşecek. Seyahat, hak, hukuk, adalet ve yeni bir eğitim konusu gündeminize gelebilir.

8/13

Akrep: Tutulma 8. evinizde gerçekleşiyor. Miras, mal paylaşımı, ortaklıklar, başkalarından gelecek paralarla ilgili yeni bir dönem başlayabilir. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi. Özel hayatınızı sorgulayabilirsiniz.

9/13

Yay: Bu tutulma sizin 7. evinizde gerçekleşiyor. İlişkiler konusunda bir tamamlanma olabileceği gibi yeni bir aşk kapıyı çalabilir. Yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz.

10/13

Oğlak: Bu tutulma sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Çalıştığınız yerde bazı değişiklikler olabilir. Sağlık konuları gündeme gelebilir.

11/13

Kova: Bu tutulma sizin 5. evinizde etkili olacak. İlişki konuları gündeminizde olacak. Yeni bir aşka adım atabilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesini unutmayın.

12/13

Balık: Bu tutulma 4. evinizde etkili olacak. Gündeminiz aileniz olacak. Aile içinde yeni bir karar alabilir, yeni bir aile kurmak isteyebilirsiniz. Aile ile olan ortak paralar gündeme gelebilir.

13/13