Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Güzel oyuncu Burcu Biricik bilinmeyenlerini anlattı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Şeref Meselesi” yeni bir yıldız yarattı. Dizide Kübra karakterine hayat veren Burcu Biricik, bu yapım sayesinde hayatında yeni bir pencere açıldığını söylüyor. Genç oyuncu, yeni hayatını ve ekranda iyi görünmek için neler yaptığını Formsante dergisine anlattı.

1/18

* Her yeni proje yeni kapılar açar; “Şeref Meselesi” bu anlamda size neler getirdi, hangi kapıları açtı? - “Şeref Meselesi”, herhalde başıma gelen en güzel olaylardan biri. Çok iyi yönetmen, çok iyi bir yapım şirketi ve güzel bir ekiple çalışıyoruz. Henüz başlamadan bu işin çok iyi olacağını hissetmiştim. Kübra karakteriyle alakalı güzel hislerim vardı, bu yüzden hiç hayal kırıklığına uğramadım. Bu dizi beni gerçekten başka bir yere taşıdı.

2/18

* Kendinizi izliyor musunuz? - Aslında kendimi izlemekten hiç hoşlanmam, ama “Şeref Meselesi”ni kaçırmadan takip ediyorum, oturup baştan sona izliyorum. Ve ilk defa bu işte kendime karşı acımasız değilim. Normalde “Ah çok kötü oynamışsın” diye eleştirilerde bulunurum. Kübra’yı izlerken kendime “aferin” dediğim bile oluyor. Hangi kapıyı açtı dediniz ya, bu dizi oyunculuğumla barışmamı sağladı.

3/18

* Sizce Kübra karakteri Yiğit takıntısını aşabilecek mi? - Yiğit aşkı ne olacak ben de bilemiyorum... Kübra açısından bu takıntı bitmeyecek gibi. Asıl Yiğit biraz Kübra’yı görmeye başlayacak. Kübra güçlendikçe, bu güç Yiğit’i sersemletecek.

4/18

* Bu arada 34 bedensiniz, beslenmenize dikkat ediyor musunuz yoksa şanslı kesimden misiniz? - Bir boğa burcu kadını olarak yemeyi çok seviyorum. Hatta yaşamak için yiyenlerden değil, yemek için yaşayanlardanım. Her türlü yemekte gözümün içi parlayabilir. Kilo konusunda şanslıyım evet ama 35’imde de metabolizmam bu şekilde olacak mı onu bilemiyorum.

5/18

* Spor yapıyor musunuz? - İşimden dolayı formuma dikkat etmek zorunda olduğum için kişisel antrenörümle çalışıyoruz. Pilates ve fonksiyonel egzersizi bir arada yapıyoruz. Hocam, bir hareketi yaparken sıkıldığımı anladığım an başka bir egzersize geçmemi söylüyor. Uzun zamandır ilk defa düzenli spor yapıyorum, tabii set programı ne kadar izin verirse...

6/18

* Set dışında nasıl dinlenirsiniz, nasıl kendinizi rahatlatırsınız? - Setten vakit bulduğumda spora gidiyorum. Spordan sonra en sevdiğim kısım sauna ve buhar odası. Havalar soğuk olduğu ve genelde yorgun hissettiğim için evde vakit geçirmeyi seviyorum. Dizi ve film izleyerek dinleniyorum. * Gelecek için planlarınız var mı? - Belki bir sonraki proje zamanı geldiğinde komedide yer almayı çok isterim.

7/18

* Düzenli bir insan mısınız yoksa genelde işleriniz son dakikaya mı kalır? - Dışarıdan bakıldığında düzenli bir hayatım olduğu söylenebilir; evimin düzeni vardır, yaptığım iş düzenlidir. Ancak detaylara girdiğiniz zaman bunun tam tersini görebilirsiniz. Diyelim saat 15.00’te spor dersim var, 14.30’da evden çıkmam gerekiyor. 10.00’da uyanırım ve önümde beş saat olsun; son dakikaya kadar otururum. Son dakika iki ayağım bir pabuca girmiş halde koştururum. Ve mutlaka gideceğim yerlere geç kalırım.

8/18

- Kahvaltıda en sevdiğiniz şey: Kahvaltının kendisi... - Hiç sevmediğin ama tükettiğin besin: Yok... - Yapmak istediğin en ekstrem aktivite\spor: Paragliding...

9/18

- İzlemekten hoşlandığın spor dalı: Voleybol... - Yemeden duramadığın şey: Meyve... - Tartıda hangi rakamı görmek seni korkutur: 55’ten sonrası... - Seni ağlatan film: Babam ve Oğlum...

10/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

11/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

12/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

13/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

14/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

15/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

16/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

17/18

Güzel oyuncu Burcu Biricik

18/18