Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu’nun inanılmaz değişimi

Ona dikkatli bakın. Tanıdınız mı? Aslında 12 yaşından beri hayatımızda.

1/16

‘Çocuklar Duymasın’la başlayan kariyerine birçok proje sığdırdı.

2/16

Şimdi Kanal D’de başlayan ‘Yaz’ın Öyküsü’nde başrol oyuncularından biri. Ece Çeşmioğlu’nu takdimimizdir…

3/16

Yaşadığınız fiziksel değişimle başlayalım. Estetik operasyon geçirdiniz mi? Hayır geçirmedim. İhtiyacım olduğunu da düşünmüyorum. Zaman değiştikçe ben de değişiyorum. Büyüyorum. Ve doğal olarak değişiyorum.

4/16

Sonuçtan memnun musunuz? Memnunum tabii. Hep aynı olmak oyunculukta en büyük tuzaktır. Her oynadığım karakterde farklı görünmek beni mutlu ediyor.

5/16

Daha 12 yaşında kamera önündeydiniz. Sizdeki potansiyeli kim görmüş? Annem. Küçükken evde taklitler yapar, eğlenirmişim kendi kendime. Annem de ajansa yazdırmış beni.

6/16

Mesleğinizi anneniz seçmiş. Keşke başka bir işe beni yönlendirseydi dediğiniz oldu mu? Tam tersi. İyi ki annem küçük

7/16

Erken yaşta gelen şöhret hayatı nasıl etkiledi? - Lise yıllarımda ‘İki Aile’de oynuyordum. Arkadaşlarım hep bir sonraki bölüm senaryolarıyla ilgili sorular sorarlardı. Küçük tüyolar verirdim.

8/16

Çocuk yıldızların çoğunun şöhreti sindirememelerini ya da kaybettikten sonra yaşadıklarını okuyoruz... Siz bunlara karşı nasıl tedbir aldınız? - Tabii çok tehlikeli yaşlar.

9/16

Çocukluk, ergenlik, geçiş dönemleri... Ben işin şöhret kısmıyla hiç ilgili olmadım. Bunun yetiştiğim ortamla da ilintili olduğunu düşünüyorum. Ve tabii işim konusundaki mükemmeliyetçiliğimle...

10/16

Neydi sizin derdiniz? - İlgilendiğim şey; insanlar beni tanısın, okulun popüler kızı olayım değil, işimi nasıl daha iyi yaparım, oyunculuğumu nasıl geliştiririm gibi şeylerdi. Uğraşım, derdim kendimle olduğu için o tarz durumlar yaşamadım. Hiç psikolojik destek gördünüz mü? - Hayır. İhtiyacım olmadı.

11/16

İşin eğitimini aldınız mı? - Mimar Sinan Güzel Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden bu sene mezun oldum. Yıllarca hayalini kurduğum bir okuldu.

12/16

Yetenek sınavlarına girip kazandım. Tiyatroyu, sahne üzerinde olmayı seviyorum. Hayatım boyunca sahne üzerinde olmak isterim.

13/16

İki yıl sonra ekrana ‘Yazın Öyküsü’ ile dönüyorsunuz. Nedir hikayesi? - Yetimhanede yetişmiş bir kız olan Yaz’ın; 18 senedir hiç tanımadığı annesi ve müzisyen babasıyla tanışması ve sonrasında karakterlerimizin yaşayacaklarını izleyeceğiz.

14/16

Yaz büyüdüğü ortamın tüm zorluklarına tek başına göğüs germiş, güçlü bir kız. Sadece yalnız kaldığında ağlayabilenlerden...

15/16

Haksızlığa gelemeyen bir yapısı var. Ben Yaz kadar fütursuz değilim. Ama özgürlükçü ve mücadeleci tavrını biraz kendime benzetiyorum.

16/16