Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hafızalarımıza kazınan 17 sevimli hırsız

Ekranların en sevimli hırsızları adeta hafızalarımıza kazındı... İşte o sevimli hırsızlar...

1/21

1.Daltonlar Her seferinde sorun yaratan ama her seferinde de Red Kit tarafından hapse atılan muhteşem dört kardeş akıllarımızdan çıkmayanlardan.

2/21

2. Robin Hood Zenginden alıp fakire dağıtan adam gibi hırsız. Eşitlikten yana, burjuva düşmanı. Hırsız olacaksa da böyle olsun diyorsunuz.

3/21

3. Hırsız Yavuz Leyla ile Mecnun'la tanıdık onu. Biraz şiir ruhlu bir abimiz. Bir ara televizyon çalıyordu sadece evlerden, son zamanlarda aşka meşke bulaşınca onu da bıraktı. Takma bıyığı, kasketi ve siyah elbiseleriyle tam bir hırsız profili oluştursa da Yavuz, takım elbise giyip namuslu geçinenler kadar çalmamıştır hiçbir zaman, orası kesin...

4/21

4.Gru ve Minyonlar Ayı çalarak hafızalara yer eden Gru, evlat edindiği kızlar sayesinde hırsızlıktan erken emekli oldu. Ama o bizim gözümüzdeki en büyük hırsızlardan biri.

5/21

5. Arsen Lüpen Söylenene göre en karizmatik, en yakışıklı ve en eli çabuk hırsızlardan biri. Çaldıkları şeyler yalnızca değerli eşyalar değil aynı zamanda soylu hanımefendilerin kalpleri de...

6/21

6. Bilbo Baggins Ejderha Smaug'dan bile Arken taşını çalmayı başaran yiğit bir hırsızı nasıl unutalım. Hobbit'lerin yüz akı, büyük güç yüzüğünün küçük efendisi.

7/21

7. 40 Haramiler "Kırk haramiler, Kırk haramiler Doğruluk için biz haram yeriz" Sloganıyla Yeşilçam'ın unutulmaz hırsızları...

8/21

8. Jack Sparrow Hafif çatlak hareketleri, maceraperest ruhu ve korsanlığın şanından sayılan hırsızlıklarıyla gönlümüzde taht kurdu Jack Sparrow.

9/21

Johnny Depp'in oyunculuğu zaten muhteşem, bir de Jack Sparrow gibi bir karakteri canlandırmasıyla hafızalardan hiçbir zaman silinmeyeceğini kanıtladı.

10/21

9. Sevimli Hırsız filmiyle Kemal Sunal Sevdiği kız uğruna kendi evini soyan adam gibi adam Kemal Sunal. Hırsızlığın kitabını yazdı sonra. Cansız bir mankenleri vardı, alarmlar ötmeden onu soymaya çalışıyorlardı.

11/21

10. Jerry Kimse bir fareye sigortalı bir iş vermeyeceğinden o da karnını hırsızlık yaparak doyurma kararı aldı. Başlarda buzdolabından peynirleri minik minik aşırıyordu. Ama sonra biftekleri falan götürerek Tom'un dikkatini çekti ve bir türlü sonu gelmeyen o kovalamaca başladı.

12/21

11. Ocean's Eleven Brad Pitt'in, George Clooney'in, Matt Damon'ın, Julia Roberts'ın olduğu bu efsanevi grup unutulmazdı tabii ki.

13/21

Yaptıkları kumarhane soygunları ile şeytana pabucunu ters giydirirler her daim.

14/21

12. Organize İşler ekibi 1. Dayak nedir? 2 .Neden Atılır? Hırsızlığın, dolandırıcılığın kitabını yazmış minik bir suç çetesi. Yılmaz Erdoğan ve ekibi...

15/21

Konuk oyuncu olarak filmde Cem Yılmaz rol aldı.

16/21

13. Kedi Kadın DC Comics evreninin yaramaz karakteri Kedi Kadın. Pırlanta ve elmas düşkünü.

17/21

14. Alaaddin Sihirli bir lamba ve uçan halı sayesinde hırsızlıktan, saraylara uzanan o yol...

18/21

15. Ateş Böceği - Necla Nazır "Uyuma vatandaş! Hamişine Pii Pii kaysana ulan vatandaş!" repliğini hatırlayanlar?

19/21

16. Sawyer Lost'un esrarengiz ve karizmatik adamı. Dizide kadınların kalbini çalmaktan başka dolandırıcılıklara da bulaşmıştı zamanında.

20/21

17. Roket Takımı Pikaçu'yu çalmak için yılmadan, usanmadan her bölüm uğraşan yürekli Roket Takımı

21/21