Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hangi ünlü ne kadar kazanıyor

Beren Saat: 60 bin lira.

1/17

Erkan Petekkaya - Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin Ali Kaptanı Erkan Petekkaya diziden ayrıldığında 35 bin lira kazanıyordu. Dila Hanım dizisine 55 bin liraya transfer oldu. Dizi önümüzdeki sezona ocak ayında sona erecek. Petekkaya’nın fiyatını 60 bin liraya çıkarması bekleniyor.

2/17

Gökçe Bahadır - HAYAT Bilgisi’nin Törpü karakteri olarak hayatımıza girdi Gökçe Bahadır. Onu Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı takip etti. Leyla performansının ardından fiyatını 23 bin liraya çıkardı ve Sensiz Olmaz dizisinde rol aldı. Tartışmasız Kayıp Şehir’de canlandırdığı Aysel karakteriyle adını 2012 yılına kazıdı. Hal böyle olunca bu popülerlik ücretine de yansıdı. Eylül sezonunda Uğur Yücel ve Binnur Kaya’yla rol alacak olan Bahadır haftada 40 bin lira kazanacak.

3/17

Halit Ergenç - Muhteşem Yüzyıl’ın Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç diziye başladığında 25 bin lira alıyordu. Ancak her sezon fiyatını katladı. Bu sezon bölüm başı 50 bin lira alan Ergenç’in önümüzdeki sezon için 60 bin lira isteyeceği konuşuluyor.

4/17

Hande Ataizi - Son olarak Salih Kuşu dizisinden 40 bin lira isteyen ama yapımcılardan olumsuz tepki alınca fiyatını aşağı çeken Hande Ataizi artık bölüm başı 30 bin lira istiyor.

5/17

Kenan İmirzalıoğlu: 80 bin lira.

6/17

Kıvanç Tatlıtuğ: 70 bin lira.

7/17

Meryem Uzerli - Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli dizi başladığında hiç tanınmıyordu ve bölüm başı 5 bin lirayla başladı. Ancak her geçen gün hem popülaritesini hem de fiyatını artırdı. Uzerli, bu sezon 20 bin liraya oynadı. Ancak önümüzdeki sezon için fiyatını 25 bin liraya çıkardığı iddia ediliyor.

8/17

Naz Elmas - Haziran Gecesi’yle büyük bir çıkış yapan Naz Elmas, son beş yılda rol aldığı dizilerin çoğu yayından kaldırılınca indirim yapmak zorunda kaldı. Elmas, 25 bin lira olan bölüm başı ücretini 15 bin liraya düşürdü.

9/17

Nurgül Yeşilçay - Asmalı Konak’tan sonra Türkiye’nin en çok kazanan kadın oyuncusu tartışmasız Nurgül Yeşilçay’dı. Son olarak Sensiz Olmaz dizisinden bölüm başı 70 bin lira alıyordu. Ancak dizi kısa sürede yayından kaldırılınca fiyatını düşürmek zorunda kaldı. Geçtğimiz yıl Sultan dizisinden bölüm başı 25 bin lira alıyordu. Bu yıl Türkmax’ta ekrana gelecek olan ‘Ben Buralarda Yeniyim’ dizisinden 20 bin lira alacağı iddia ediliyor.

10/17

Okan Yalabık - Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı İbrahim Paşa’sı Okan Yalabık dizi tarihine adını altın harflerle kazıdı ve fiyatını iki katına çıkardı. Muhteşem Yüzyıl’dan 15 bin lira kazanan Yalabık, yeni sezon görüşmelerinde 25 bin lira istiyor.

11/17

Serenay Sarıkaya - Adanalı dizisiyle oyunculuğa başladı Serenay Sarıkaya. Lale Devri’nde iki sezon boyunca Yeşim karakterine hayat veriyordu. Lale Devri’nde bölüm başı 10 bin lira alıyordu. Şimdi Ay Yapım’la Aşk Hikâyesi dizisi için anlaşan Sarıkaya haftada 20 bin lira kazanacak.

12/17

Tuba Büyüküstün: 35 bin lira.

13/17

Bergüzar Korel: 25 bin lira.

14/17

Ece Uslu: 30 bin lira.

15/17

Fahriye Evcen: 20 bin lira

16/17

Hatice Şendil: 25 bin lira.

17/17