Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İhanete uğrayan ünlüler ve tepkileri

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ve şarkılarıyla sevilen ünlülerin arasında yer alan isimler, uğradıkları ihanetle bir döneme damga vurdular. İşte aldatılan ünlüler ve verdikleri tepkiler...

1/15

Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu tarafından sık sık aldatıldığı iddia edilen Hülya Avşar, son olarak Feraye Tanyolaş ile aldatıldı ve magazincilerin sorusu üzerine "Siz nereden tanıyorsunuz Ferayi'yi" gafıyla yaşanan olayı uzatmadığını belli etti. İhanetin ardından boşanan çift, sıkı dost kalmaya karar verdi.

2/15

Sezen Aksu, sevgilisi Uzay Heparı tarafından Yıldız Tilbe ile aldatıldı. O dönemler Tilbe ile yakın arkadaş olan Aksu, yaşadığı olayı şarkılara yansıttı ve şarkılarında hem Yıldız Tilbe ile hem de kendisiyle sık sık dalga geçti.

3/15

90'lı yılların ünlü şarkıcısı Seden Gürel, iki çocuğunun babası, bestesi Aykut Gürel tarafından 5 yıl boyunca aynı kadınla aldatıldı. İhaneti affeden Gürel, "Erkeklerin kromozomlarında çok eşli olmak yazılı" diyerek ihaneti affetti.

4/15

Sibel Can'ın Hakan Ural'la evliliğinin bitmesine neden olan Karahan Çantay, aynı zamanda Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel can ve Çantay ilişkisi bir dönemin en sansasyonel aldatma olayıydı.

5/15

Hülya Avşar, bir zamanların en çok konuşulan aldatma olayında ikinci kadın olarak anıldı. Tanju Çolak'ın eşi Aysun Çolak, Avşar'a ve eşine zina davası açması Türkiye gündemine oturdu.

6/15

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile birlikte olduğu dönemlerde ünlü oryantal Asena ile aşk yaşamaya başladı ve bu olay uzun süre gündemde kaldı.

7/15

Beşinci evliliğini Tuğba Coşkun ile gerçekleştiren Mehmet Ali Erbil, önceki eşi Sedef Altuntaş'ı Coşkun'la aldattı. Erbil bu defa eşi Tuğba Coşkun tarafından aldatıldı ve bu olay evliliğinin bitmesine neden oldu.

8/15

Demet Akalın uğradığı ihanetin ardından yıllarca Türkiye'yi inletti. İbrahim Kutluay ile büyük bir aşk yaşayan ve evlilik yolunda ilerleyen çift, Kutluay'ın Akalın'ı Demet Şener ile aldatmasıyla ayrıldı. Yaşanan olayın ardından ünlü popçu şarkılarıyla göndermelerde bulundu.

9/15

Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay'ı Aşkın Nur Yengi ile aldatması uzun süre konuşulan ihanet haberlerinden biri oldu. Magazinciler aracılığıyla ortaya çıkan aldatma olayı sonrası Zuhal Olcay, sessiz sedasız boşanma davası açtı ve bu konu hakkında hiç konuşmadı.

10/15

Bu defa Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer tarafından ihanete uğradı ve Olcay gibi olaya sessiz kalmadı. "Beni nasıl buldularsa o kadını da bulsunlar" diyen Yengi, birçok kez televizyon programlarına telefonla bağlanarak isyan etti. Evliliklerini 2012 yılında sonlandıran çiftin ayrılık nedeni olarak Zerrin Tekindor ile yasak aşk iddiaları gösterildi.

11/15

İki kızları olan ve örnek çift olarak gösterilen evlilik de ihanet nedeni ile bitti. Derya Baykal eşi Ferhan Şensoy tarafından aldatılmasının ardından kendisini el işine ve örgüye verdi.

12/15

Asena Erkin'in aldatma haberleri sık sık magazin gündeminde yer alıyordu. Caner Erkin'in kariyerinde büyük bir yükseliş yaşadığı dönemde, Asena Erkin'in şarkıcı Berkay ile kaçamak yaptığı fotoğraflar sosyal medyaya düştü. Olayın ardından ünlü futbolcunun sevenleri her ne kadar olayı büyütse de çift sessiz sakin boşanma kararı aldı.

13/15

Nazire Şenlendirici ve Hüsnü Şenlendirici çifti, Deniz Seki ile çıkan aşk haberlerine rağmen evliliklerini bitirmedi. Ekranlarda aşklarını açık açık belirten çift, Nazire Şenlendirici'nin aldığı intikamla ayrıldı. Boşanmayı reddeden Şenlendirici, Deniz Seki'nin yakalanması için büyük bir çaba fark etti ve Seki'nin hapse girmesinin ardından telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

14/15

Yönetmen Kudret Sabancı eşi Esra Akkaya'yı, yönettiği "Aliye" dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile aldattı. Olayın ardından yurt dışına giderek gözlerden uzakta yaşamaya karar veren Çelik kısa bir süre önce Türkiye'ye dönerken Esra Akkaya ise yeni bir evlilik yaptı.

15/15