Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İkiz kardeşi olan ünlü isimler

Rol aldığı dizideki öpüşme sahnesiyle milyonlarca seyirciyi ekrana kilitleyen genç oyuncuların bir ikiz kardeşi olduğunu biliyor muydunuz...

1/23

İşte ünlü isimler ve ikiz kardeşleri...

2/23

Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide rol arkadaşı Şükrü Özyıldız ile birlikte çok konuşulan ve bir o kadar da tartışılan bir sahneye imza atan Bensu Soral'ın bir tesadüf eseri şöhreti yakalayan Hande Soral'ın kardeşi olduğunu artık bilmeyen kalmadı.

3/23

Ama Soral ailesinde Hande ve Bensu'dan başka bir oyuncu daha var. O da Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral. Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi'nde eğitim gören Soral, aynı zamanda Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde de okuyor.

4/23

Kuzey Güney dizisiyle bir anda ekranda tanınan Öykü Karayel de ikiz kardeşi olan ünlülerden. Karayel'in ikizi Ezgi, çok fazla göz önünde olmayı tercih etmiyor. Öykü Karayel, bir röportajında kendi tanınırlığı yüzünden ikizinin zor anlar yaşadığını anlatmıştı. İkiz kardeşiyle çok benzediği için Ezgi Karayel'in gittiği yerlerde kendisi sanıldığını söyleyen Karayel "Kardeşim her ne kadar "ben o değilim" dese de kimse inanmıyor" diye konuşmuştu.

5/23

Güzel oyuncu Scarlett Johansson'ın Hunter adında bir ikiz erkek kardeşi var. Johansson'ın ikiz kardeşi görsel olarak ona pek benzemiyor. Saçları ve gözleri daha koyu renk, boyu daha uzun. Hunter Johansson, zaman zaman güzel yıldıza gittiği yerlerde eşlik ediyor.

6/23

Top model Gisele Bundchen'in de bir ikiz kardeşi var. Patricia Bundchen, ablası gibi podyumlarda değil. O da ikizi olmasına rağmen Gisele Bundchen'e kopyası kadar benzemiyor.

7/23

Ünlü oyuncu Ashton Kutcher'ın da bir ikiz kardeşi var. Michael Kutcher. yaşamını Iowa'da sürdürüyor. Aktörün, serebral palsi hastası olan ikiz kardeşi 13 yaşındayken de kalp nakli operasyonu geçirmiş. Michael Kutcher, ikiz kardeşinin hayatının zor anlarında kendisini hiç yalnız bırakmadığını söylüyor.

8/23

Oyunculuğu seçen üç kardeşten Sarp ve Kaya, ikizler. Esra Akkaya ise ablaları oluyor. İlk defa öğrenenler için bir hayli şaşırtıcı.

9/23

Mr. Robot ile son iki yıla damgasını vuran Rami Malek ve onun, yanlışlıkla imzasının istenebileceği ikizi.

10/23

X-Men'in Iceman'ini hangisinin canlandırdığını kestirmek epey güç. Shawn canlandırıyor(soldaki); Aaron, kardeşine rahatlıkla dublörlük yapabilir.

11/23

Serkan - Erkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi ile tanınan Serkan Çayoğlu da ikiz kardeşine çok fazla benzemeyen isimlerden.

12/23

Maggie & Jake Gyllenhaal İkilinin kardeş olduklarını bilmeyen kalmasa da ikiz olduklarını ilk defa duyuyor olabilirsiniz.

13/23

Ashley & Mary-Kate Olsen Ünlü ikiz kardeşlerimiz 30. yaşlarına geldiler bile. Kendilerinden üç yaş küçük kardeşleri Elizabeth'le birlikte üçüz gibi duruyorlar.

14/23

Joseph & Jacob Fiennes İkiz olmalarına rağmen pek benzemedikleri tartışılmaz. Abileri Ralph Fiennes ise Joseph ile Jacob'ın karışımı gibi adeta.

15/23

Güneş & Doğan Duru Redd grubundan tanıyoruz onları. Bir de in Betwin isimli başarılı bir grupları var.

16/23

Jon & Dan Heder Daha çok komedi filmlerinde karşımıza çıkan Jon Hader'ın kardeşi kopyası gibi. O da sinemada meslek edinse de kardeşi kadar aktif değil.

17/23

Linda & Leslie Hamilton Terminator filmlerinde Sarah Connor'ı oynayan Linda Hamilton'ın ikizini filmde görmüştük aslında.

18/23

Vin Diesel & Paul Vincent Vin Diesel de ikizi olan ünlülerden; ancak gördüğünüz gibi değil ikizi, kardeşi olduğuna bile inanmak zor.

19/23

Eva & Joy Green Eva Green'in, bir ikizi olduğunu öğrenmek yeterince şaşırtıcıyken ilk gençlik yıllarında bu kadar farklı görünmesi de ilginç.

20/23

Güllerin Savaşı dizisinin Cihan’ı Sercan Badur’un Caner adında bir ikiz kardeşi var. Tek yumurta ikizi olan Sercan ve Caner sık sık da karıştırılıyormuş. Hatta bir gün set arkadaşlarını da kandırmak istemiş. İkiz kardeşi gelecek, Cihan’ın kılığına girecek ve tam çekimler başladığı sırada “Ben oynamak istemiyorum” deyip seti terk etmiş.

21/23

Hazal Filiz & Deniz Küçükköse Şu sıralar Kara Sevda dizisiyle dikkatleri çeken güzel oyuncunun iki kardeşiyle bir fotoğrafı.

22/23

Benzerliğinden anlaşılacağı üzere arkada bulunan Deniz ile tek yumurta ikizi.

23/23