Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Irina Shayk'tan sevgilisi Bradley Cooper'a tam destek

91'inci Oscar Ödülleri gecesine damga vuran Lady Gaga ile Bradley Cooper yakınlaşması sonrasında gözler Irina Shayk'a çevrildi.

1/20

Cooper'ın hem ilk yönetmenliğini üstlendiği hem de Lady Gaga ile başrolünü üstlendiği A Star is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filminin Shallow adlı şarkısını seslendiren ikili, sahnede romantik anlar yaşamıştı.

2/20

Bir süre önce Lady Gaga'nın nişanlısından ayrılması da "Lady Gaga Bradley Cooper'a sırılsıklam aşık. O yüzden nişanı bozdu" yorumlarına neden olmuştu.

3/20

Bu söylentilerin ortaya atılmasının üzerinden sadece birkaç gün geçmişken Bradley Cooper ile Lady Gaga'nın Oscar sahnesinde sergilediği samimiyet de kafalarda soru işaretlerine yol açtı.

4/20

Ama en çok Bradley Cooper'ın birlikte olduğu Rus model Irina Shayk'ın bu duruma nasıl tepki vereceği merak edilmişti.

5/20

Shayk'ın tören gecesinden önce Lady Gaga'yı bırakması da bu söylentileri doğrulayan bir işaret olarak sayılmıştı.

6/20

Herkes o gece sahnede yaşananlara ünlü modelin nasıl bir tepki vereceğini merak etmeye başladı. İşte bu konuda US Weekly ilginç bir iddia ortaya attı.

7/20

Çifte yakın bir kaynağın US Weekly dergisine verdiği demece göre Shayk, sevgilisi Bradley Cooper'ın da Lady Gaga'nın da oyuncu olduğunu ve o şarkıyı seslendirirken de canlandırdıkları karakterlere büründüklerini bildiği için bunu ilişkisine bir tehdit olarak algılamadı.

8/20

Bu yüzden de Cooper'dan ayrılmak gibi bir planı yok. En azından şimdilik ve bu nedenle.

9/20

Hatta Shayk'ın sevgilisi Bradley Cooper'ın sahnedeki performansından gayet memnun olduğu ileri sürüldü.

10/20

Rus modelin, şarkı bittikten sonra ikiliyi, ayağa kalkıp alkışlaması da buna kanıt olarak gösterildi.

11/20

Sahnede Bradley Cooper'a yönelttiği "aşık bakışları" çok konuşulan Lady Gaga ise sosyal medya sayfasında o geceki performanstan bir fotoğraf paylaşarak "Hiçbir şey Oscar'da gerçek bir arkadaş ve sanatsal bir dehayla bu anları paylaşmaktan daha özel olamazdı" notunu yazdı.

12/20

Lady Gaga'nın ödülü kabul konuşmasından sonra yerine döndüğünde Irina Shayk'ın ona sımsıkı sarılması da dikkatlerden kaçmadı.

13/20

Irina Shayk ve Bradley Cooper, 2015 yılından bu yana birlikteler.

14/20

Çiftin Lea de Seine adında 2 yaşına bir kızları bulunuyor.

15/20

Bu arada tören sonrası düzenlenen partide Bradley Cooper ile Lady Gaga'nın, tam da Irina Shayk'ın karşısında birbirlerine sarılarak sohbet etmesi de bazı basın organlarına yansımış ve "Irina her şeyi gözleriyle gördü" diye yorumlanmıştı

16/20

Ünlü model Irina Shayk

17/20

Ünlü model Irina Shayk

18/20

Ünlü model Irina Shayk

19/20

Ünlü model Irina Shayk

20/20