Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer yeni evlerine taşındı

‘Hadi Be Oğlum’ filmi için Kaş’ta bulunan Tatlıtuğ, geçtiğimiz yıl Paris’te evlendiği stil danışmanı eşi Başak Dizer’le otelde konaklamak yerine ev tutmayı tercih etti.

1/14

Takvim’in haberine göre, İstanbul'daki aile yaşantısını eşiyle Kaş'ta da sürdürmek isteyen ünlü oyuncu, 4 odalı dubleks lüks bir villa kiraladı.

2/14

Yakışıklı oyuncu, Başak Dizer'le beğendiği yüzme havuzlu ve bahçeli villa için de kesenin ağzını açtı.

3/14

Tatlıtuğ'un çekimlerden arta kalan zamanlarda Dizer'le Akdeniz manzarasına karşı romantik anlar yaşadığı lüks villaya geceliği 250 dolar (yaklaşık bin TL) ödediği öğrenildi.

4/14

Günlük temizlik, ekmek ve manav servisinin sunulduğu site içerisindeki villayı 3 aylığına kiralayan oyuncunun cebinden bunun için de yaklaşık 100 bin TL çıktı.

5/14

Yoğun ilgiden uzaklaşmak için de otel yerine villada kalan Tatlıtuğ'un bu kararı ise Dizer'in paylaşımıyla ortaya çıktı.

6/14

Önceki gün havuz başından Akdeniz manzarasını Instagram'da paylaşan güzel stil danışmanı, İstanbul'daki işlerinden bulduğu ilk fırsatta soluğu eşinin yanında alıyor. Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasının örnek çifti olan ikili, bu sayede Tatlıtuğ'un şehir dışı projeleri yüzünden de ayrı kalmıyor.

7/14

8/14

9/14

10/14

11/14

12/14

13/14