Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kıvrımlarıyla nam salmış ünlü isimler

Ünlüler camiasında zayıflığıyla değil kıvrımlarıyla nam salmış kadınlar...

1/22

CANSU TAŞKIN Kimisi fotoşop diyor, kimisi çok beğeniyor. Cansu’nun kıvrımlarını genç nesil çok kıskanıyor. Kıskanmakla olmuyor, biraz da terlemek gerekiyor.

2/22

AZRA AKIN Dünyanın tanıdığı bir güzel. Azra, Türkiye için çok özel. Kamera karşında oluyor bambaşka biri. Gösteriyor seksapelini, kullanıyor bütün dişiliğini.

3/22

MERYEM UZERLİ Masmavi gözleri, incecik beli, pek tatlıdır bizim Meryem Uzerli. Kaç kadın ona benzemek için eridi bitti. Boşuna uğraşmayın hanımlar, Meryem herkesten önce buraları fethetti.

4/22

AMİNE GÜLŞE Önce bakışlarında kayboluyor insan, sonra fiziğinde. Gencecik yaşı, kıskandıran hatlarıyla tozunu attırıyor podyumun Amine.

5/22

ASUMAN KRAUSE “Türkiye’de en iyi kalça bende” dedi, bu listeye girmeyi çoktan hak etti. Keskin bakışları, kusursuz fiziğiyle kimbilir kaç delikanlıyı kendine aşık etti.

6/22

EBRU POLAT Baştan aşağı baştan çıkarıcı bir esmer. Ebru’yu gören bir daha görmek ister. Zayıflıktan hazzetmez ama kıvrımlarını pek sever.

7/22

HADİSE Onun için kilo bitmeyen bir hadise. Eski haline dön bir an önce mümkünse. Kıvrımlı, dolgun hatlar pek talep görüyor günümüzde. Ama sen yine de abartma Hadise.

8/22

ATİYE Sabah akşam dans ediyor, kalça sallamak demek ki işe yarıyor. Açın bir Atiye şarkısı, ona benzeyene kadar sallayın kalçaları.

9/22

TÜLİN ŞAHİN Namıdiğer ‘Sivaslı Cindy’, pek meşhurdur kendisi. Koşuyor gece gündüz defileden defileye, bana mısın demiyor. Yoğun temposuna rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmiyor.

10/22

Kolombiyalı şarkıcı Shakira kıvrımlı ünlülerden en gözde olan isimlerden biri...

11/22

Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Beyonce kıvrımlı kadınların en beğenilenlerinden...

12/22

Amerikalı aktris, model ve şarkıcı Eva Mendes 43 yaşında olmasına rağmen hala en kıvrımlı kadınlar listesinde yer alıyor...

13/22

Meksikalı oyuncu Salma Hayek kıvrımlı ünlülerden...

14/22

Kate Upton dünyanın en kıvrımlı ve en güzel modelinden biri....

15/22

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian kıvrımlarıyla en çok konuşulan ünlülerden birinci sırada yer alıyor...

16/22

Jennifer Lopez hiç bir zaman yaşının kadını olmadı, o hep dinç dinamik ve cesur kadınlardan...

17/22

Amerikalı aktris ve model Marilyn Monroe döneminin en çok konuşulan ünlülerinden biriydi...

18/22

ABD'li oyuncu, model ve striptizci Amber Rose kıvrımları çok konuşuldu...

19/22

Amerikalı oyuncu Christina Hendricks

20/22

BAFTA ödülü sahibi Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu. Scarlett Johansson, hem kıvrımları hem güzelliği hemde oyunculuğu ile en çok beğenilen ünlülerden...

21/22

Amerikalı rapçi, şarkıcı, söz yazarı ve aktris Nicki Minaj

22/22