Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

La La Land filminin çekildiği muhteşem ev

Emma Stone’un La La Land filmindeki o muhteşem ev, 495.000 dolara satışa çıkarılıyor...

1/15

Long Beach’te yer alan bina satışa çıktı, üstelik fiyat film hayranlarının beklediği kadar ütopik görünmüyor.

2/15

Modern dünya masalı sunan müzikal film La La Land’i izlemeye doymadıysanız ve hala filmin şarkıları eşliğinde dans ediyorsanız bu fırsatı dikkate almalısınız.

3/15

Akademi Ödülleri’nden bol Oscar heykelciği ile ayrılan filmin mekanları arasında yer alan ve Emma Stone’un canlandırdığı karakterin evi, 20 daireli bir kompleks yapıda yer alıyor.

4/15

Kaliforniya Long Beach’teki 1920’lerden kalma ev, İspanyol tarzının nadide örneklerinden birini oluşturuyor.

5/15

Peyzajlı bahçesi, merkezinde yer alan çeşmesi, taş kaldırımları ve avlusu ile masalsı bir dünyayı anımsatan yapı, sizi La La Land’in düş bahçelerine davet ediyor.

6/15

İki yatak odası, tek banyosu bulunan daire, doğal parke zemin ile fark yaratıyor. Kemerli kapılar ve nostaljik apliklerle tamamlanan iç mekan dekorasyonu, 100 metrekarelik daireyi olduğundan geniş gösteriyor.

7/15

Oturma odasında Juliet tarzı bir balkon bulunduran ev, Fransız kapıları romantik bir görünüm kazanıyor.

8/15

Renkli çini tezgah mutfağa etnik bir hava verirken doğal ahşaptan camlı dolaplar, görkemli avizeler, fildişi rengi yemek alanı ve renkli kahvaltı bölümü evde yemek yapmayı keyif haline getiriyor. Gömme dolaplar mekanda yer kazandırırken gün ışığı alan odalar ev sahiplerine mutlu uyanma şansı veriyor.

9/15

Yemek alanı ve yatak odası çift kapılı balkonlarla ferahlıyor. Avizelerde yer alan pervaneler dikkat çekerken yatak odasındaki klasik dokunuşlar dikkatli gözlerden kaçmıyor.

10/15

Oturma odasında bulunan mobilyalar klasik ve bohem bir tarzı yorumlarken etnik objelerle tamamlanan dekorasyonda film afişleri geniş yer kaplıyor.

11/15

Banyo, mavi ve beyaz renklerle temiz bir görünüm çiziyor. Bir hayli dar olan alan geniş bir ayna ile genişletilirken, çekmeceli raflar kullanışlılık vadediyor.

12/15

Filmde kadın karakterlerin heyecanla partiye hazırlandığı sahneler ile hatırlanan daire, eski Hollywood filmlerinden kalmış kullanışlı bir yaşam alanı ve estetik bir dekor izlenimi veriyor.

13/15

Pastel renklerin hakim olduğu iç dekorasyonda bol obje kullanımına rağmen ferahlık ön planda tutuluyor. Ahşabın sıcaklığı mobilyaların ağır havasını yatıştırırken desensiz ve sade olan ev tekstil ürünleri duvarlardaki bolca resim, afiş ve çini içinde nefes alınmasına yardımcı oluyor.

14/15

Ödüllü filmin en etkileyici karelerinin anımsanacağı dairede, beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri de tasarımcıların nostaljik seçimlerinin izlerini taşıyor.

15/15