Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Pelinsu Pir ve Levent Tülek evlendi

Pelinsu Pir ve Levent Tülek, 18 yıl sonra evlendiler.

1/18

Tiyatronun sevilen çiftlerinden Pelinsu Pir ve Levent Tülek çifti, 18 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz pazartesi günü Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde resmiyete döktü.

2/18

Çiftin nikah şahitliğini yaşadıkları Moda semtinin muhtarı, yakın arkadaşları Zeynep Ayman ve Avukat Barış Çabuk yaptı.

3/18

Kimseye haber vermeden evlendirme dairesinin yolunu tutan ünlü çift 18 yıl sonra evlenmenin heyecanını yaşadı.

4/18

Ünlü çift sürpriz evlilikleri ile ilgili şunları söylediler; “Evet, herkes bizi evli biliyordu. Biz bile kendimizi evli sanıyordu.. Yoğun iş yaşamı, tiyatro, diziler vs. evlenmeyi unuttuk diyebilirim…

5/18

Şaka bir yana beraberliğimiz hem ailemiz hem çevremiz, hem de izleyicimiz tarafından o kadar kanıksanmıştı ki bizim hakkımızda evli denildiğinde, yazılıp çizildiğinde reddetmedik.

6/18

Hatta size komik gelebilir ama her sene bir şekilde evlilik hareketine başlayıp yok şehir dışı işti, yok provaydı, oydu buydu derken unutup gidiverdik.

7/18

Açık söylemek gerekirse 18 yıllık şahane bir birliktelikten sonra evliliğin bunun büyüsünü bozacağı fikrine kapılanlar bile oldu arkadaşlarımız arasında. Biz hariç! Biz pazartesi evlendik ve mutluluğumuz ikiye katlandı…

8/18

Sadece şahitlerimizin olduğu sade bir törenle dünya evine girdik. Hatta çok komik bir şey oldu. Bir sonraki nikaha gelen teyzelerle amcalar ayakta kalmamak için girdikleri salonda bizi görünce şaşırdılar.

9/18

Hatta orada çalışan bir arkadaş çekim yapıyoruz sandı. Nikah sırasında davetsiz misafirlerin gözlerinin yaşarmasını ise ömür boyu unutmayacağız.”

10/18

Sürpriz nikahı kimselere duyurmadıklarını belirten Pelinsu Pir ve Levent Tülek çifti; “Kendi nikahımıza gittiğimizi ailemiz dahil kimseye söylemedik. Sonradan duyan herkes çok şaşırdı tabi.

11/18

Uzun yıllardır bizi yakından tanıyan, tanımayan herkes ya direk ya da sosyal medya aracılığı ile ulaşıp mutluluğumuzu paylaştı. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

12/18

Darısı bekarların başına diyelim. Hem şaşkınlık ,garip bir tazelik, yenilenmişlik hissediyoruz. Yani kısaca diyebiliriz ki zaten mutluyduk, evlendik daha da mutluyuz.” Sözleriyle mutluluklarını belirttiler.

13/18

Oyuncu Levent Tülek

14/18

Oyuncu Levent Tülek

15/18

Oyuncu Levent Tülek

16/18

Oyuncu Pelinsu Pir

17/18

Oyuncu Pelinsu Pir

18/18