Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda'nın muhteşem evi

Kaliforniya doğumlu oyuncu Ayda Field ve eşi Robbie Williams, Beverly Hills’teki evlerinin kapılarını açtı.

1/15

İngiliz pop ikonu Robbie Williams, 2015’te Beverly Hills’teki bu evi satın aldıklarında, herhangi bir düzenleme yapmadan, önce fazlalık yapan her şeyi ortadan kaldırmakla işe başladı.

2/15

Geçen yıl Robbie’nin yanında jüri üyesi olarak The X Factor’a katılan Ayda, “Gösterişli bir evimiz olsun istemedik. Eskiye dönük ve canlı, daha basit bir ortam yaratmayı arzu ettik” dedi.

3/15

Los Angeleslı tasarımcı Cliff Fong, evin dekore edilmesine nasıl yardımcı olduğunu anlatırken nasıl çalıştıklarına dair birkaç ipucu veriyor ve “Evi sadeleştirmek ve daha bağımsız kılmak için bazı rötuşlar yapmamız gerekti. Abartılı Beverly Hills stilinden özellikle kaçındık” diye de ekliyor.

4/15

10 yatak odalı, 25 bin metrekarelik bu mekanı ev haline getirmek, boş bir tuval üzerinde çalışmak misali, yeni bir hayata başlamak gibi.

5/15

Sekiz köpek, iki kedi, bir kaplumbağa ve üç çocukla birlikte Ayda ve Robbie’nin herkesin uyum sağlayabileceği, özgür bir yer olmasına ihtiyaçları vardı. " dedi.

6/15

Robbie Williams “Büyük bir ailemiz ve kalabalık bir takımımız var” diye açıklıyor ve Ayda Field Williams, evin “bir ailenin yaşayabileceği, eğlenebileceği ve rahat nefes alabileceği, hiçbir şeyin aşırı olmadığı bir yer olması gerektiğini” belirterek “Tam kapasite çalışıyoruz” diye ekliyor.

7/15

Fong, en önem verdiği şey olan konfora odaklanıp Ayda’nın 20. yüzyıl Avrupası sevgisini, Ayda ile Robbie’nin (Banksy, David Hockney ve Andy Warhol eserlerini içeren) sanat koleksiyonunu düşünerek evi eğlenceli parçalarla da tamamlamayı ihmal etmemiş.

8/15

Fong burası için “Geniş mekan daha çok bir aile odası gibi. Rahat ve biraz da seksi ama aynı zamanda çocuklara da uygun” diyor.

9/15

Yüksek tavanlı oda kullanışlı olduğu kadar estetik; çift ve ailesi için aynı zamanda mükemmel bir oyun alanı.

10/15

“Uzun süren bir iş seyahatinden döndüğümde ailece geçirdiğimiz sakin ve sevgi dolu zamanlar benim için çok kıymetli” diyor Robbie.

11/15

Ayda, evin ışıktan uzak kalan yerlerini “dünyaya bağlı tutan” unsurların orta yüzyıla ait mobilyalar ve pop art olduğunu söyleyip “Birçok şeyin tuhaf bir yorumlaması var” diye ekliyor.

12/15

Ayda Field ve Robbie Williams'ın muhteşem evi...

13/15

Ayda Field ve Robbie Williams'ın muhteşem evi...

14/15

Ayda Field ve Robbie Williams'ın muhteşem evi...

15/15