Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ronaldo’nun annesi tecavüz iddiası hakkında konuştu

Cristiano Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro, oğluna yönelik tecavüz suçlaması hakkında ilk kez açıklama yaptı.

1/18

Oğlunu savunan Aveiro, tecavüz iddiasını ortaya atan Kathryn Mayorga hakkında, “Oğlumun otel odasına iskambil oynamak için gitmedi” dedi.

2/18

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, 2009 yılında, Kathryn Mayorga adlı kadına Las Vegas’ta bir otelde tecavüz ettiği suçalamasıyla karşı karşıya.

3/18

33 yaşındaki futbolcunun annesi Dolores Aveiro, oğluna yönelik tecavüz suçlaması hakkında ilk kez konuşarak onu savundu. Oğluna güvendiğini söyleyen Aveiro, “Ben onu iyi tanıyorum” dedi.

4/18

Anne Aveiro, tecavüz iddiasını ortaya atan Amerikalı model Kathryn Mayorga hakkında da “Herhalde oğlumun otel odasına iskambil oynamak için gitmedi” yorumunu yaptı.

5/18

Aveiro, tecavüz iddiaları ilk ortaya çıktığında Ronaldo'nun Süpermen kostümü giymiş bir fotoğrafını paylaşarak, "Bu fotoğrafı kimlerin bir hafta boyunca profiline koymaya cesaret ederek Ronaldo için bir zincir oluşturabileceğini görmek istiyorum.

6/18

Portekiz için, onun için, bizim için ve halkımızın birliği için, adalet için. O bunu hak ediyor" notunu düşmüştü.

7/18

Aveiro ayrıca fotoğrafın üzerine #Justiceforcr7 (Ronaldo için adalet) etiketi koymuştu.

8/18

Aynı şekilde Ronaldo’nu kız kardeşi Katia da ünlü futbolcunun Superman kostümlü fotoğrafını paylaşarak ona destek istemişti.

9/18

34 yaşındaki Kathryn Mayorga, Ronaldo'yu, 13 Haziran 2009'da kendisine tecavüz etmekle suçlayarak dava açmış 325 bin dolarlık gizlilik anlaşmasıyla dava kapanmıştı.

10/18

Eylül 2018'de dava yeniden açıldı. Dava dilekçesinde yer alan iddiaya göre Ronaldo, barda tanıştığı Mayorga'yı Las Vegas manzarasına sahip otel odasına davet etti.

11/18

Dava dilekçesine göre, Mayorga'yı zorla yatak odasına götüren Ronaldo, davalıya cinsel saldırıda bulundu. Mayorga, cinsel saldırıya direnirken, çığlık atarak Ronaldo'dan durmasını istedi.

12/18

Ronaldo'nun tecavüz olayının ardından özür dilediği belirtilen dilekçede, Portekizli yıldızın "Normalde centilmen bir erkeğimdir" dediği yazıldı.

13/18

Futbolcu, "Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum" şeklinde konuşmuştu.

14/18

Juventus'un yıldızının ortaya çıkan ifadesinde, "Henüz yeni tanıştığımız için birlikte olmamızın uygun olmadığını söyledi.

15/18

Ama buna rağmen bedenime dokundu" dediği ortaya çıkmıştı. İfadeye göre Ronaldo'ya "O gece neler olduğu" sorulduğunda futbolcu şöyle yanıt vermişti: "Onunla birlikte olduk.

16/18

Aslında istemediğini söylüyordu ama beden dili bunun tam tersini ifade ediyordu." Ronaldo ayrıca, "Daha sonra onunla birlikte olmaya devam ettim. Biraz kabaydı.

17/18

O sırada bedeninde bazı morluklar oluştu" demişti.

18/18