Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Serenay Aktaş Survivor‘a böyle hazırlanıyor

"Survivor"da yarışmaya hazırlanan Serenay Aktaş, spor hocalığını da yapan yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı ile Essporto Spor Kulübü için poz verdi.

1/15

Mart ayında başlayacak olan Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında yarışacak olan Serenay Aktaş kendini ada şartlarına hazırlamaya başladı.

2/15

Hemen hemen her gün spor yapan Aktaş'ın Survivor'a hazır olduğunu görüldü.

3/15

Serenay Aktaş Survivor‘a böyle hazırlanıyor...

4/15

2014 Survivor kadın yarışmacılarından Serenay Aktaş 1 Ekim 1993'te İstanbul Bakırköy'de doğdu.

5/15

Henüz okuldayken tiyatro ile ilgili çalışmalarda yer alan ve bu konudaki ilgisi ve yeteneği ile dikkat çeken Aktaş halen eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir.

6/15

Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanı sıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay aynı zamanda çok yetenekli bir bayan futbolcudur.

7/15

Aktaş Zeytinburnuspor Kulübünde görev aldıktan sonra şu an Fatih Vatan Lisesi Spor'un başarılı bir sporcusudur.Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor.

8/15

Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş son dönemde televizyonun dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Kanıt dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.

9/15

Ayrıca Umut yolcuları, Türk Malı , Şüphe , Yahşi Cazibe gibi çokça bilinen projelerde görev alan Serenay halen Kalbim Seni Seçti dizisinde rol almaktadır.

10/15

Dizi çalışmalarının yanı sıra özgün ve sıra dışı güzelliği ve oyunculuktaki başarısıyla dikkat çekerek sırasıyla Baston - Tek Perdelik Aşk Oyunu , Bülent Serttaş - Gülüşü Yaralım ve Frekans - Papatyalar kliplerinde yer almıştır. Serenay'ın her daim dillendirdiği bir özelliği ise annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi..

11/15

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı , yeteneği ve güzelliği ile başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

12/15

Serenay Aktaş

13/15

Serenay Aktaş

14/15

Serenay Aktaş

15/15