Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Serenay Sarıkaya samimi açıklamalarda bulundu

Medcezir dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya, Hürriyet Gazetesi'nden Sibel Arna'ya samimi açıklamalarda bulundu.

1/22

22 yaşındaki güzel oyuncu 6 yıldır ekranlarda. Televizyonda, sinemada podyumda...

2/22

Türkiye'nin en ünlü ve güzel isimlerinden biri. Bir kız daha ne ister diyebilirsiniz. Ama onun iç dünyasında durum başka: "Hayatımda iz bırakan olmadı"

3/22

Çok yakın bir arkadaşım bana "Senin ruhun yaşlı" diyor. Bu, anne babamın erken ayrılması, çabuk olgunlaşma, erken çalışmaya başlama kaynaklı olabilir. Bu durumdan mutsuz değilim. Çünkü bazı şeyleri daha önceden erken görebilmek hatayı azaltıyor.

4/22

İlk aşkınızı hatırlıyor musunuz? -Aşk diyemem. İlkokulda beni çok heyecanlandıran birileri olmuştu. Mektup yazdığımı hatırlıyorum. O bana mektup yazmıştı.

5/22

Aşk nedir sizin için? Nasıl bir tanımı var?

6/22

-Ben aşkın çok eskide kaldığına inanıyorum. El ele tutuşmanın haftalar aylar sürdüğü zamanlarda. Düşünsenize biri dağları delmiş, diğeri çölleri geçmiş. Aşkı uğruna kaç insan ölmüş. Böyle efsane hikâyeleri bilince, günümüzdeki "ben seni gördüm aşık oldum" durumu bana hiç gerçekçi gelmiyor. Yani aşk mazide kaldı.

7/22

Ben çok sevilebileceğine, tutkulu olunabileceğine, karşılıklı olarak hayatlardaki boşlukların doldurulabileceğine inanıyorum. Herkesin hayatında vazgeçemeyeceği birileri olabilir. Ama bunun adı aşk mı onu bilmiyorum. Belki de hiç yaşamadığım için bilmiyorum.

8/22

Günümüzde her şey o kadar geçici olmaya başladı ki. O kadar çabuk tüketiliyor ki. Günümüzün problemi bu, yapacak bir şey yok.

9/22

Bu, benim düşüncem. Dediğim gibi aşk yaşıyorum diyenlere saygım sonsuz. Neler söylüyorsun? Erkek arkadaş bozulmayacak mı? Düpedüz "Ben aşkı hiç yaşamadım" dedin... (Serenay sessiz kalmayı seçiyor)

10/22

Medcezir'de şarkı da söylüyorsunuz. Geçenlerde bir "İsyan" söylediniz ben sesinize, sahnedeki duruşunuza inanamadım... Nasıl bu kadar iyi şarkı söyleyebiliyorsunuz?

11/22

Kulağım iyidir derler. 6-7 yaşında bile Türk sanat müziği şarkılarını ezbere bilirdim. Annem müziğe çok düşkündür, özel günlerde beni de fasıla götürürdü. Hatta bu konuyla lgili komik bir anım var.

12/22

9 ya da 10 yaşındayım annemin iş arkadaşlarıyla birlikte yemeğe gitmişiz. Ben bütün şarkılara eşlik ediyorum. En ağır makamlı olanları bile biliyorum. Solistin dikkatini çekiyor, müziği kesiyor "şimdi söyleyeceğim şarkıyı da söylersen ben mikrofonu bırakıyorum" diyor. Ve ben yine biliyorum.

13/22

Serenay Sarıkaya

14/22

Serenay Sarıkaya

15/22

Serenay Sarıkaya

16/22

Serenay Sarıkaya

17/22

Serenay Sarıkaya

18/22

Serenay Sarıkaya

19/22

Serenay Sarıkaya

20/22

Serenay Sarıkaya

21/22

Serenay Sarıkaya

22/22