Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sergen Yalçın'ın efsane sözleri

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Sergen Yalçın, yuvaya döndü. Sergen hocanın unutulmaz cümlelerini sizler için derledik...

1/21

Muhabir: Sergen, Tigana senin için 4 kilo versin Real Madrid’e transfer edeyim demiş, ne diyorsun? Sergen: 4 kilo versem jokey olurum diyorum.

2/21

Ercan Taner: Sergen, Tabata Beşiktaş’a ne verebilir? Sergen: Gaziantep’ten gelirken 1 kilo baklava getirebilir.

3/21

Yönetici: Sergen sen Salı, Çarşamba, Perşembe günleri bir yerlerdeymişsin diye bir haber aldık doğru mu bu? Sergen: Doğru ama eksik. Yönetici: Nasıl yani? Sergen: Cuma da oradaydım.

4/21

Muhabir: Sergen, Tigana senin için 4 kilo versin Real Madrid’e transfer edeyim demiş, ne diyorsun? Sergen: 4 kilo versem jokey olurum diyorum.

5/21

Muhabir: Sergen, yeni transferler için neler söyleyeceksin? Sergen: Gökhan genç çocuk, önünde daha çok yıllar var. Bobo…Bobo’nun da adı güzel.

6/21

Muhabir: Sergen Tigana senin için ondaki futbol zekası bende de Platini’de de yok demiş. Sergen: Hocam doğru söylemiş.

7/21

Sergen: O topta ön direğe koşu yapmak saçma. Ersin Düzen: Ya ön direkte topla buluşursa? Sergen: Ne yapacak topla buluşup, yemeği mi çıkacak?

8/21

Muhabir: Sergen 10-12 yaş arasındaki çocuklar İddaa oynuyor, ne diyeceksin? Sergen: Almanya’dan uzak dursunlar, çok sürpriz oluyor.

9/21

Hakan Ünsal, Sergen Yalçın'ın yanında oturmaktadır. Sergen: Sol bek futbolda hiç önemli mevki değil.

10/21

Muhabir: Bülent Korkmaz da 33 yaşında ama hala ekstra çalışıyor bu durum seni rahatsız etmiyor mu? Sergen: Bülent yeteneksiz; antrenman yapmazsa oynayamaz, ben yetenekliyim o yüzden antrenman yapmama gerek yok.

11/21

Muhabir: Sergen bugün performansın iyi değildi ne diyeceksin? Sergen: O zaman haftaya yerime oynarsın derim.

12/21

İkinci saati geride kalan bir maç sonu programından… Güntekin Onay: Şimdi de reklama gidelim. Sergen: Bence artık eve gidelim

13/21

Beşiktaş frikik kazanır, topun başına Ahmet Dursun ve Sergen gelir… Ahmet: Ne yapacağız abi? Sergen: Ne yapacağızı mı var Ahmet, sen çekileceksin ben vurucam.

14/21

Sergen’in gol attığı bir maç sonrası... Muhabir: Sergen hiç bir golünü kız arkadaşına hediye ettiğin oldu mu? Sergen: Aynı golü iki kıza hediye ettiğim bile oldu.

15/21

Beşiktaş’la Türkiye Kupası’nı kazandıkları sene, seremoni öncesi... İbrahim Üzülmez: Sergen, kupayı ben kaldırıcam. Sergen: Bir dergi seni Türkiye’nin en çirkin futbolcusu seçmiş, kaldıramazsın. Not: Kupayı Sergen Yalçın kaldırdı.

16/21

Sergen Yalçın, profesyonel futbolcuların disiplinsiz hareketleri üzerine bir örnek verir; Sergen: Mesela beni zamanında Bayern München istemişti. Adamlar bir araştırdı... Almadılar.

17/21

Batuhan Ferrari’siyle İstanbul’a 35 dakikada gittiğini söyleyince... Sergen: Valla Batuhan, bu kadarını ben bile yapmadım.

18/21

Vedat Okyar: "Sergen koşmadığın için çok eleştiriliyorsun, ne diyorsun bu konuda?" Sergen Yalçın: "Ya Vedat abi, ben koşunca yoruluyorum, bunu kimseye anlatamıyorum bir türlü."

19/21

Guti'nin alkollü araba kullanması üzerine; "Biz de çok bu pozisyonlara düştük, biz de gezdik dolaştık ama hiçbir zaman alkollü arabanın içine binip de bu şekillere girmedik desem yalan olacak biraz."

20/21

Muhabir: "Sergen, Uruguay'la hazırlık maçımız hakkında ne düşünüyorsun?" Sergen: "Uruguay kim ya Avrupa'da ne başarısı var?"

21/21