Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sonu hüsranla biten ünlü aşkları

Hızlı gelişen ve hızlı ilerleyen aşkların sonu hüsran olurmuş. Aşklarına hızlı başlayan ünlülerin saman alevi gibi sönen ilişkilerini bir de böyle hatırlayalım.

1/34

Demet Akalın - İbrahim Kutluay Magazin dünyasının en çok takip ettiği ilişkilerden biri olan Demet Akalın -İbrahim Kutluay ilişkisi ani bir şekilde bitmiş, İbrahim Kutluay Demet Şener ile sevgili olmuştu.

2/34

Dönemin hızlı aşıkları ilk kez Çeşme'de tatildeyken görüntülenmiş, sonrasında ise magazinde her haftanın konusu olmuşlardı.

3/34

İkili Demet Akalın'ın reklam çekimi için gittiği Fenerbahçe'nin basketbol salonunda tanışmış ve kısa süre sonra sevgili olmuştu.

4/34

Deniz Seki - Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki dönemin en büyük aşkını Hüsnü Şenlendirici ile yaşamış, ikili Hüsnü Şenlendirici evli olduğu için basından ve halktan birçok tepki almıştı.

5/34

Tepkilerin yanında azımsanmayacak bir destek de alan ikili, aşklarını birlikte sahneye çıkarak herkesin gözü önünde yaşamaya başlamış, her fırsatta birbirlerini çok sevdiklerini söylemişlerdi.

6/34

Deniz Seki'nin uyuşturucu soruşturmalarıyla sekteye uğrayan ilişki, Seki'nin cezaevine girmesiyle son bulmuştu.

7/34

Aysun Kayacı - Emre Aşık Yeşil sahalarda ortalığın tozunu attıran Emre Aşık, aşk hayatında da Aysun Kayacı ile çok hızlı günler geçirdi.

8/34

İkili birlikteliklerini başlarda saklasa da sonraları kameraların önünde olmayı kendilerine beis görmemişlerdi.

9/34

7 yıl birlikte olduktan sonra, Aysun Kayacı'nın gönlünün dizi yapımcısı Fatih Aksoy'a kaymasıyla birlikte ikili ilişkilerine son vermişti.

10/34

Ayrılığın ardından Emre Aşık'ın ''Ölülerin arkasından konuşmak bana yakışmaz.'' demeci bir efsane olarak magazin hayatında yerini almıştı.

11/34

Seray Sever - Hakan Altun Fırtınalı bir aşk yaşayan çift, o dönemlerde dillerden hiç düşmemişti. Gittikleri her yerde mutlu pozu veren çift, her defada birbirlerini çok sevdiklerini dillendiriyorlardı.

12/34

Çiftin ilişkisi, Hakan Altun'un adının Ebru Gündeş ile geçmesiyle sekteye uğramış, Sever Altun'u terketmişti.

13/34

Ceyda Düvenci - İsmail Hacıoğlu Oyuncu Ceyda Düvenci ve kendisinden sekiz yaş küçük olan İsmail Hacıoğlu'nun yaşadığı aşk, uzun süre dillerden düşmedi.

14/34

Ceyda Düvenci bu ilişki için ''Aradığım mutluluğu buldum.'' diyordu. Nişanlanma arifesinde sürpriz bir şekilde ilişkilerini sonlandıran çift, uzun süre kameralar önüne geçmemişti.

15/34

Tuğçe Kazaz - Kenan Doğulu Ünlü çift birlikte olduğu günden beri medyada hep en önde yer aldı. Ünlü çift bir giyim markasının katalog çekimleri için birlikte objektif karşısına geçti.

16/34

Çift, firmayla yaptıkları anlaşma gereği, altı ay boyunca ayrılamayacaktı.

17/34

Kazaz, kendisine koyulan bu kural karşısında "Bu kararı açıkçası beni çok mutlu etti, Kenan'ın olmadığı bir dünya düşünemiyorum" demişti.

18/34

Seda Sayan - Nihat Doğan İlişkilerine, bir program sonrası Seda Sayan'ın Nihat Doğan'ı kahveye çağırmasıyla başlayan çift kısa sürede medyanın göz bebeği olmuştu.

19/34

İlişkilerini kameraların önünde yaşayan çift, birçok programa da birlikte çıkmış, her fırsatta birbirlerine methiyeler düzmüştü.

20/34

İlişkileri birden biten çift, birçok kez barışıp ayrılmıştı. En sonunda nişanlanan çift evliliğin ucundan dönüp ayrılık kararı almıştı.

21/34

Ebru Şallı - Ozan Orhon Fırtınalı bir aşk yaşayan çift kısa sürede evlenip, şaşalı günler geçirmişti.

22/34

Kısa süre sonra boşanan çift, maalesef arkadaş olmayı beceremeyip birbirleriyle medya yoluyla sürekli kavga edip, birbirlerini kırmıştı.

23/34

Ebru Şallı - Ozan Orhon

24/34

Gülben Ergen - Mustafa Erdoğan Bir dönem örnek ilişki olarak gösterilen çift, fırtınalı günlerden sonra, tartışmalı ve ayrılıkla sonuçlanan günler görmüştü.

25/34

Ünlü çift kısa sürede 3 çocuk sahibi olmuş araları bozulunca da karşılıklı ithamlar da bulunup sertleşmişlerdi.

26/34

Halen sosyal medya üzerinden birbirlerine atıflarda bulunan çiftin yeni tartışmalarını merakla bekliyoruz.

27/34

Sinem Kobal - Arda Turan Basını uzun süre meşgul eden çift, sürekli kameralar önünde mutlu pozlar veriyordu.

28/34

Nişanlandıktan sonra ilişkilerini evliliğe götüremeyen ve ayrılan Kobal ile Turan, son dönemde yine magazin gündeminin üst sıralarında.

29/34

Birbirleri hakkında yaptıkları sert açıklamalarla gündeme gelen çift, en son Kobal'ın Turan'a ''sus!'' demesiyle son bulmuş gözüküyor.

30/34

Melike Öcalan - Suat Suna Ünlü çift, aşklarını kameralardan uzak yaşamayı tercih etmişti. ikili 5 yıllık ilişkilerini nikah masasına taşımış, birbirleri için aşk dolu şeyler söylemişti.

31/34

Boşanma kararları herkese şaşkına uğratırken, çok denediklerini, hatta boşanmamak için yardım bile aldıklarını ama başarılı olamadıklarını açıklamışlardı.

32/34

Arzu Yanardağ - Mustafa Altıoklar Yönetmen Mustafa Altıoklar ve oyuncu Arzu Yanardağ'ın yolu bir reklam görüşmesinde kesişmiş, ikili çabucak sevgili olmuşlardı.

33/34

Altıoklar yönetmenliğini yaptığı Asansör filminin başrolünde Arzu Yanardağ'ı oynatmış, film gişede başarısız olmuştu. İlişkileri sekteye uğrayan çift Altıoklar'ın ayrılık kararıyla ayrılmış, Yanardağ zor günler geçirmişti.

34/34