Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Spor yapan ünlülerin paylaşımları

Britney Spears Formunu korumak için spor salonunda saatlerini harcamaktan çekinmeyen Grammy ödüllü şarkıcı Britney Spears, antreman sonrası çekilmiş bu pozunu (mirror selfie) Instagram’ına yükledi. 35 yaşındaki Spears’ın kaslı vücudu kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

1/30

GWYNETH PALTROW Hollywood’un ünlü oyuncusu Gwyneth Paltrow, sabah uyanır uyanmaz ilk işlerinden birininin spor yapmak olduğunu ifade etti. Kendi internet sitesinde açıklama yapan 49 yaşındaki oyuncu, 45 dakika aerobik ve bir süre de kalça kaldırma egzersizleri yaptığını yazdı. Daha sonra duş aldığını belirten Paltrow, saçını kuruturken de egzersiz sonrası hareketler yaptığını da sözlerine ekledi.

2/30

EDA TAŞPINAR Eda Taşpınar, haftanın 4 günü gittiği spor salonundan 7 gün çıkmaz oldu. Boyu 1.74, kilosu 62 olan Taşpınar, protesin ve sebze ağırlıklı besleniyor.

3/30

GÖZDE ÇIĞACI "Pilatesin 5. günüydü, acısa da öldürmedi"

4/30

Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, sosyal medya hesabından sık sık spor yaparken fotoğrafını paylaşıyor. Tai Chi sporuyla uğraşan Suden'in kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraf takipçileri ikiye böldü.Suden'in kaslı vücudunu gözler önüne serdiği fotoğraf, bazı takipçiler tarafından beğenilirken pek çok takipçisinin de eleştirisini aldı.

5/30

54 yaşındaki tasarımcı, daha önce de antreman görüntüleriyle gündeme gelmişti. Profesyonel spor hocasının gözetiminde ağırlık çalışan Suden, paylaştığı videoda bacak kaslarını güçlendirdiği program esnasında ağırlıkları arttırdı. Tam 190 kilo ağırlıkla çalışan Biricik Suden'in hiç zorlanmadan mekanizmayı bacaklarıyla hareket ettirmesi takipçileri tarafından büyük takdir topladı. Ağırlığı 15 x 4 set yani 60 kez bacaklarıyla iten Suden, bir sonraki hedefinin ise 220 kilo olduğunu söyledi..

6/30

Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal ülkesi Sırbistan’ın, Novi Pazar kentindeki bir ormanda yürüyüşe çıktı. Adeta akrobatlar gibi spor yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Sandal tatil sonrası formunu korumak için sınırlarını ne kadar zorladığı gözler önüne serdi.

7/30

Nurgül Yeşilçay vaktinin neredeyse tamamını spor yaparak geçiriyor. Enerji depolayan Yeşilçay, zorlu bir hareket denedi. Güzel oyuncu çektiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı. 41 yaşındaki oyuncunun performansı tam not aldı.

8/30

Kilolu olduğu dönemde kimsenin kendisine başrol vermediğini; zayıfladığında ise daha ön planda olan karakterlere hayat verdiğini söyleyen Ezgi Mola, spor salonundan bir fotoğraf paylaştı. Mola "antreman bitti" diyince ben notunu düştü.

9/30

Burak Özçivit, açık havada spor yaparken çekilen bir karesini sosyal medyadan paylaştı.

10/30

Oyuncu Nesrin Cavadzade, spor salonunda çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. 34 yaşındaki oyuncu fotoğrafının altına "Bu kız yapabilir" (Thes girl can) notunu düştü.

11/30

Berrak Tüzünataç, "Yargılardan ve korkulardan kurtulmak ne güzel, ne özgürleştirici, ne güçlü bir şey. Teşekkürler yoga ve tabii ki kendimi her zaman ileri iten bünyeme de teşekkürler" dedi.

12/30

Müjde Uzman, spor yaparken çekilen karesini sosyal medyadan paylaştı. Uzman altına ise şu notu düştü: "Akıl sağlığı korumak için birebir"

13/30

Emina Sandal'ın sırt kaslarını gösteren fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu.

14/30

Barış Arduç: "Hazır mısınız"

15/30

Irmak Ünal, spor salonunda çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Daha önce de Ab Cracks yani dikine karın kası çizgisi ile gündeme gelen 40 yaşındaki Ünal'ın adeta sporcuları bile gölgede bırakan fiziği dikkat çekmişti.

16/30

Ünal, karın kasları için şu sözleri dile getirdi: "Çok uzun zamandır spor yapıyorum. Yağ yüzdemi eski haline getirince kaslar tekrar çıktı ortaya. Yağ yüzdesinin düşmesi, doğru beslenme ve yaptığım antrenmanla ilgili."

17/30

Kerem Bursin

18/30

Eda Taşpınar

19/30

Çiğdem Batur

20/30

Deniz Akkaya

21/30

Ezgi Mola

22/30

Ebru Şallı

23/30

Ivana Sert

24/30

Funda Arar

25/30

Burcu Esmersoy

26/30

Helin Avşar

27/30

İrem Derici

28/30

İrem Sak

29/30