Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Şubat ayında gidebileceğiniz yerler

Kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde şimdiden sıcak bir tatil planı yapmak için uygun bir zaman olmaya bilir, fakat sıcak yerler de yok değil...

1/24

ANGUILLA Bu küçük ada Karayipler’deki en güzel sahillerden bazılarına sahip. Kalabalıktan uzak bu ada, tatil severler için vazgeçilmez bir varış noktası.

2/24

Bir çok gurme restoranı ve muhteşem villalarıyla tüm isteklerinize cevap verebilecek türden. Ayrıca yemek ve sahillerinin yanı sıra dalış severlerin de gittiklerine olmayacakları bir yer.

3/24

Belize Güneşi görüp üşüdüğümüz bu aylarda Belize'de hava 30 derece...

4/24

Soğuktan kaçmak isteyenler için Belize güzel bir alternatif olabilir...

5/24

Dubai Soğuk günlerin çaresi sıcak ülkeler... Dubai de onlardan biri...

6/24

Dubai seyahati yaparak büyülü bir yolculuğa çıkabilirsiniz...

7/24

Norveç Kışın ve karın keyfini çıkarmak isteyenler için Norveç...

8/24

Şili Şili'yi hiç gördünüz mü bilmiyoruz ama Şili'nin doğal güzelliklerinin size iyi geleceğinden eminiz...

9/24

Tasmanya Avusturalya'nın en büyük adasına ne dersiniz? Tasmanya demişken burası en çok değişik hayvan türleriyle dikkat çekiyor. Eğlenceli bir tatil olabilir...

10/24

DOMİNİK CUMHURİYETİ Karayiplerin doğal güzelliklerini izleyebilmek için bir jip kiralamanız, yürüyüş ayakkabılarınızı giymeniz yeterli olacaktır.

11/24

Ormanlarla çevrili bir bölgede şelalelerin yanından geçerek stres atacaksınız. Rehberler eşliğinde yapılan gezilerde bölgedeki endemik hayvan türlerini görebilirsiniz.

12/24

KÜBA Komünizmden kalan esintiler, yavaş yavaş izlerini kaybeden İspanyol hâkimiyetinin değişik mimarisi, muhteşem müzikleri ve nereye giderseniz gidin eşi benzerini bulamayacağınız purolarıyla Küba size benzersiz bir tatil yaşatmak için bekliyor.

13/24

Değişik standartlarındaki otellerde kalabilir, yaşayacağınız maceranın tadına farklı yerlerde varabilirsiniz.

14/24

Bir zamanlar Hemingway’ın uğradığı barlarda bir şeyler içmek, eski şehrin yenilenmiş malikânelerini görmek ve salsa ya da jazz müziğiyle rahatlamak sizin için muhteşem olacak.

15/24

MALDİVLER Robinson Crusoe için yalnız geçirilen zamanı 21. yüzyıl için ise lüks bir konforu temsil ediyor. Kocaman bir akvaryumda yüzermiş hissi veren berrak sularıyla Maldivler, gönlünüzü fethedecek ve bir kez gittiğinizde geri dönmek istemeyeceğiniz bir yer.

16/24

Maldivlerde hem çok lüks hem de uygun oteller bulunuyor. Kesenize göre bir tatil için müthiş bir tatil cenneti!

17/24

MİAMİ Güney sahilindeki gösterişli oteller, restoranlar ve gece kulüpleriyle Miami bu kış sizi bekliyor. Renkli bir gece hayatı, gündüz plajlarda güneşlenmek ve konserler, tiyatrolar ve sokak geçitler aklınızda varsa Miami sizin için biçilmiş kaftan.

18/24

KALİFORNİYA Pasifik Okyanusu kesimindeki uzun, geniş sahilleriyle kuzeyinde bulunan sakin ve elit mekânların bulunduğu koylarıyla Kaliforniya, tam bir Amerikan rüyası.

19/24

Kaplumbağalar, yunuslar ve fokların uğrak yeri olan bölge göz alıcı sahillere ve su altı hayatına sahip.

20/24

Meksika ve dünya mutfaklarından oluşan çeşitli menüleriyle restoranlar birçok lezzetli yemeği tatma imkânı da veriyor.

21/24

MISIR Tutankamon’u ve Firavunların altın çağlarına şahitlik edeceğiniz Mısır’ın tarihi aklınızı başınızdan alacak.

22/24

Çölün ortasında kurulan bu medeniyete hayran kalacak, değişik yemek kültürlerini deneme fırsatı yakalayacaksınız.

23/24

Hava sıcaklıkları Mısır’da 20 derece civarında. Yazın oldukça sıcak olan Mısır’ı ziyaret etmenin en güzel zamanı olan kış mevsiminde hiyeroglif ve piramitleri gördükten sonra pişmanlık duymayacaksınız.

24/24