Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Turkcell yeni akıllı telefonu T60'ı tanıttı

Turkcell, kendi markasıyla çıkardığı T serisi akıllı telefonlara bir yenisini daha ekledi.

1/8

Turkcell T60, 8 çekirdekli işlemcisi, 13 MP'lik gelişmiş kamerası ve akıllı sensörleriyle, T serisinin en gelişmiş ve en yeni üyesi oldu.

2/8

T60'ın tanıtım toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, serinin yeni modelinin haziran ayının ikinci yarısında raflarda olacağını belirterek, "Turkcell T60, en son teknolojiyi en uygun koşullarda insanımızla buluşturduğumuz T serisi akıllı telefonlarımızın en yenisi. T60 da serinin diğer cihazları gibi birçok yeniliği beraberinde getiriyor" dedi.

3/8

Türkiye'nin Turkcell markasını taşıyan akıllı telefonlara gösterdiği ilginin kendileri için çok önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren Terzioğlu, şunları kaydetti:

4/8

"T serisinin toplam 2 milyondan fazla kullanıcıya ulaşması, Turkcell T50'nin 500 binin üzerinde satarak rekora imza atması, yalnızca Turkcell açısından değil ülke ekonomisi açısından da büyük anlam taşıyor.

5/8

T serisiyle bugüne dek cari açığın kapatılmasına dönük 1 milyar liralık pozitif katkı yaptık. T serisinin bugüne kadarki en gelişmiş üyesi olan Turkcell T60 ile bu başarının katlanacağına inanıyoruz."

6/8

Terzioğlu, Turkcell şebekesinde akılllı telefon penetrasyonunun yüzde 42'lik oranla 13,2 milyona ulaştığını, bu yılın sonuna kadar T60'ın da pozitif etkisiyle bu oranın yüzde 50'ye geleceğine inandığını dile getirdi.

7/8