Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Türkiye'nin en güzel 10 kadını

Posta Gazetesinin yaptığı bir anket sonucu Türkiye'nin en güzel, en çekici, en seksi 10 kadının seçti.

1/13

FARAH ZEYNEP ABDULLAH Irak Türkmeni bir baba ve Boşnak bir annenin kızı... Yıldızı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle parladı. Son rol aldığı dizi 'Kurt Seyit ve Şura' idi.

2/13

BERRAK TÜZÜNATAÇ 32 yaşındaki oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler' filmiyle tanındı. Ardından yer aldığı dizi ve filmlerle ününe ün katan Berrak Tüzünataç şu sıralar Aslı Enver'in eski eşi Birkan Sokullu ile birlikte.

3/13

ASLI ENVER Londra'da dünyaya geldi. 'Kavak Yelleri' adlı dizi ile oyuncu oldu. 2012'de Birkan Sokullu ile evlendi ama 3 yıl sonra boşandı. Aslı Enver şu sıralar Murat Boz ile aşk yaşıyor.

4/13

DERİN MERMERCİ Cemiyet hayatının şöhretli ismi. Doğuş Yayın Grubu'nun eski Ceo'suCem Aydın ile üç yıl önce evlenen Derin Hanım'ın bu evliliğinden Mila ve Lal isimli ikiz kızı var.

5/13

ELÇİN SANGU Kızıl saçlı Çerkez güzeli Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisindeki performansıyla göz dolduruyor ve reklam filmleriyle de gündemden düşmüyor

6/13

FAHRİYE EVCEN Yaprak Dökümü filmindeki Necla rolü ile tanındı. Son olarak Çalıkuşu'nda Feride'yi canlandırdı, bu dizideki rol arkadaşı Burak Özçivit ile birlikte.

7/13

SİREN ERTAN Cemiyetin ünlü simalarından ve modacı. Mavi gözleri sarı saçları ve kusursuz fiziği ile öne çıkıyor. Siren Hanım, Gökhan Çarmıklı ile olan 10 yıllık evliliğini geçen yıl noktaladı.

8/13

YASEMİN ÖZİLHAN Doktorlar dizisiyle tanıdık onu. 5 yıl önce İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. 31 yaşındaki Yasemin Hanım, Emine ve Ela'nın annesi.

9/13

SERENAY SARIKAYA 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Oyunculuğa 'Plajda' adlı sinema filmiyle adım attı.

10/13

Kısa süre içinde de dizi, film ve reklamların en çok tercih edilen yüzü oldu. En son 'Medcezir'de Mira'ya hayat veren oyuncu, halen Kerem Bürsin ile birlikte.

11/13

TUBA BÜYÜKÜSTÜN Çemberimde Gül Oya dizisinden beri duru güzelliği ile konuşulur.

12/13

5 yıl önce kendisi gibi oyuncu Onur Saylak ile evlendi.3 yıl önce de Toprak ve Maya isimli ikiz kızlarını dünyaya getirdi.

13/13