Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü bebeklerin ilk pozları

Ünlü şarkıcı Robbie Williams ve Türk asıllı Amerikalı eşi Ayda'nın önceki gün dünyaya gelen kızının ilk fotoğrafı yayınlandı.

1/43

Haberi kendi blogunda paylaşan Williams, “Kutlu olsun, Theodora Rose Williams doğdu, onu kısaca Teddy olarak anacağız…” notunu düşmüştü.

2/43

Victoria ve David Beckham çifti kızlarının ilk fotoğrafını sosyal paylaşım sitelerinden paylaştı.

3/43

Kız babası olmaktan duyduğu mutluluğu ve heyecanı, Facebook üzerinden duyuran futbolcu David Beckham, kızlarına "Harper Seven" ismini verdiklerini belirtti.

4/43

Ünlü oyuncu Başak Köklükaya ve oğlu Ali El Bebek Gül Bebek Derneği, Abbott Türkiye, doğum fotoğrafçısı Handan Hacıhaliloğlu ve Park Hyatt İstanbul-Maçka Palas’ın destekleriyle Park Hyatt’da bir fotoğraf sergisi açtı. Prematüre bebekler yararına düzenlenen sergiye prematüre anneler Özlem Yıldız, Ceyda Düvenci ve Zeynep Tokuş’un yanı sıra iki hafta önce anne olan Başak Köklükaya da destek verdi. Köklükaya, oğlu Ali’nin aslında normal zamanında doğduğunu ama bu özel projeye destek için fotoğraf verdiklerini söyledi.

5/43

Ünlü model Miranda Kerr yeni doğmuş oğlu ile ilk kez görüntülendi. Kerr, oğlu Flynn'ı emzirirken eşi ünlü aktör Orlando Bloom tarafından çekilen fotoğrafını tüm dünya ile paylaştı

6/43

27 yaşındaki güzel ortalamadan biraz daha iri doğan oğluna hiçbir ağrı kesici almadan doğum yaptığını ancak uzun, ağrılı ve zor bir doğum olduğunu, ayrıca eşi Orlando'nun da bütün doğum boyunca yanında beklediğini söyledi. "Çok mutlu bir aileyiz. Flynn bizim güneş ışığımız oldu." diyen Avustralyalı model, tebrikler ve iyi niyetli dilekler için de herkese teşekkür etti

7/43

Ünlü manken Arzum Onan ve aktör eşi Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can 2000 yılında dünyaya geldi.

8/43

Çift, Acıbadem Hastanesi'nde düzenledikleri toplantıda oğullarını basınla tanıştırdı.

9/43

Ünlü oyuncu Açelya Akkoyun ile eşi Enis Cergel'in, Alya Deniz ismini verdikleri kızları dünyaya geldi.

10/43

Açelya Akoyun mutluluğunu "İşte şimdi doğdum" sözleriyle dile getirdi.

11/43

Tiyatrocu çift Buket Dereoğlu ile Özgür Özgülgün’ün ilk bebekleri Can, Amerikan; Hastanesi’nde dünyaya geldi.

12/43

Burçin Orhon-Süheyl Uygur çiftinin kızları Ayşe, Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi. Süheyl ikinci kez baba olurken, Burçin ise 3. kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.

13/43

Dizi oyuncusu Ebru Cündübeyoğlu, kızı Duru'yu 2006 yılında dünyaya getirdi.

14/43

Her yaptığı olay olan sanatçı Gülben Ergen, ilk çocuğu Atlas'ı 2007 yılında dünyaya getirdi. Ergen, oğluyla birlikte ilk pozunu yakın arkadaşı Nihat Odabaşı'na verdi.

15/43

Türk sinemasının başarılı ismi Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar, Neslişah adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirdi. Doğumdan sonra bebeği kucağında poz veren Gülşah, "Mutlaka yaşanması gereken bir mutluluk" diyerek duygularını dile getirdi.

16/43

Şebnem Özinal, doğumdan hemen sonra kızı Ayşe ile objektif karşısına geçti.

17/43

Ayşe’nin, babası şefik Öztek’in neredeyse kopyası olduğu da bu çekimde ortaya çıktı.

18/43

Sanatçı Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

19/43

Avşar kızı, doğumdan sonra evinde düzenlediği basın toplantısı ile gazetecilerin karşısına çıktı.

20/43

İclal Aydın'ın Kemal Başbuğ ile olan evliliğinden bir kızı oldu. Taksim Alman Hastanesi'nde sezaryenle doğum yapan Aydın, 2 kilo 950 gram ağırlığındaki kızına Zeynep Lal ismini verdi.

21/43

Spiker Jülide Ateş ve Emre İskeçeli çiftinin oğulları Amerika'da dünyaya geldi. Çift çocuklarına Ali adını verdi.

22/43

1986 Türkiye Güzeli Meltem Doğanay, 2002 yılında ikinci kez anne oldu.Güven Hastanesi'nde Prof. Dr. Sevim Dinçer Cengiz tarafından tedavi edilen ve sezaryenle doğum yapan Meltem Doğanay ile eşi Turan Yüceer kızlarına Melike Su ismini koydular.

23/43

Pelin Körmükçü ve Rafi Moreno çiftinin bebekleri, Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi. Sezaryen doğum ile 2 kilo 950 gram ağırlığında ve 49 santim boyunda dünyaya gelen bebeğe, Selin ismi verildi.

24/43

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çiftinin kızları Su, Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi’nde dünyaya geldi.

25/43

Pınar Aylin , Amerikan Hastanesi nde sezaryenle bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Eşi Mert Tokatlıoğlu ve Pınar Aylin kızlarına Maya adını verdiler.

26/43

Bir dönem sahnelerde fırtınalar estiren Pınar Eliçe, Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde doğum yaptı.

27/43

Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan'ın kardeşi Çetin Çapan'la evli olan Eliçe, ve sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Çift kızlarına Helin ismini verdi.

28/43

Podyumların gözde çiftlerinden Burak Hakkı ve Sema Şimşek'in Rüzgar adında bir oğulları var.

29/43

Yeşilçam'ın Sultan'I Türkan Şoray'ın Cihan Ünal ile olan evliliğinden bir kızı dünyaya geldi. Anne - kız birlikte ilk fotoğrafı Yağmur, henüz bir aylıkken çekildi.

30/43

Sanat Müziğinin güçlü yorumcularından Umut Akyürek'in Oktay Ertuğrul ile olan evliliğinden bir kızı oldu. Çift ilk pozlarını, kızlarına melek kanatları takarak verdi.

31/43

Sanatçı Yeşim Salkım, Mustafa İmre'den olan kızı Gizem ile birlikte.

32/43

Binbir Gece Dizisi'nin Füsun'u Yonca Cevher Özden in 3.5 kilo ağırlığında bir oğlu oldu. Cevher, oğlumu kucağıma aldığım an ölümden korkmaya başlayım diyerek mutluluğunu dile getirdi.

33/43

Ahmet Eroğlu ile olan evliliğini 2010 yılının Mart ayında noktalayan tiyatro sanatçısı İnci Türkay, 2005 yılında bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

34/43

Anne olmanın yaşanabilecek en güzel mutluluk olduğunu söyleyen Türkay, bebeğine Ali ismini koydu.

35/43

Ekranların deneyimli spikerlerinden Şebnem Sunar Küçük, kızı ile birlikte.

36/43

Tüm dünya basınını peşinden koşturan Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin biyolojik kızları Shiloh'un fotoğrafı için 4.1 milyon dolar ödenmişti". Angelina Jolie ve Brad Pitt merakla beklenen ikizlerinin ilk fotoğraflarını ise 14 milyon dolara sattı.

37/43

Petek Ertüre'nin Ali Ağaoğlu ile birlikteliğinden olan oğlu Ali Ege'nin 40'ı çıktı.

38/43

İlk kez babasının kucağında görüntülenen küçük Ağaoğlu'nun fotoğraflarını bu kez annesi Petek Ertüre Twitter sayfasında yayınladı. Petek Ertüre fotoğrafın altına "40'ı çıkınca resim paylaşacağım demiştim. Ege Bey'i merak edenler :) Buyrun... Maşallah" notunu düştü.

39/43

Dünyaca ünlü top model Heidi Klum, doğumdan hemen sonra bebeği ile objektif karşısına geçti.

40/43

Siyahi güzel Jennifer Hudson, oğlu David ile ilk pozunu People dergisine verdi.

41/43

Sex And the City dizisinin yıldızı, Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Sarah Jessica Parker ve aktör eşi Matthew Broderick’in taşıyıcı anneden dünyaya getirdikleri ikizlerini, henüz 7 günlükken objektiflerin karşısına çıkardı.

42/43

Müziğin güçlü ismi Christina Aguileira,oğlu Max ile objektif karşısına geçmenin karşılığında 2 milyon dolar aldı.

43/43