Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü gelinlerin düğün makyajları

Son dönemde evlenen ünlülerin düğün makyajlarını sizin için inceledik...

1/21

Kimi sade, kimi de gösterişli gelinlikler tercih ederken, makyajlarında hemen hepsi iddialı olmayı tercih etti.

2/21

Düğün gecesi, konuklar ve ünlü güzellerin giydiği gelinlikler kadar konuşulan bir diğer konu da o gece tercih ettikleri makyajlar oldu

3/21

Başak Dizer Genellikle sade seçimler yapan Başak Dizer, gelinlik ve gelin makyajı konusunda da tercihini sadelikten yana kullanmış.

4/21

Yurtdışında dünya evine giren ikilinin düğününde Başak hanım doğal makyajı ile oldukça doğal görünüyor. Dudaklarında da ten rengine yakın bir ruj tercih etmiş.

5/21

Banu Ilıcalı Düğün için kabarık prenses model bir gelinlik giyen Banu Ilıcalı makyajını Sinem Kobal ve Pelin Akil gibi isimlerin de düğün makyajını yapan ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar’a emanet etti.

6/21

Ilıcalı'nın gözlerine buğulu bir göz makyajı yapan Akpınar, Ilıcalı'nın yüzünde doğal bir görüntü oluşturdu. Banu Ilıcalı, saçlarında ise ufak dalgalar ile sade ve kibar bir saç modeli tercih etmiş.

7/21

Burcu Biricik Vintage görünümlü derin göğüs dekoltesi olan, ancak zarafetinden zerre ödün vermeyen Burcu Biricik saçları ve makyajından da abartıdan uzak kalmayı tercih etmiş.

8/21

Burcu Biricik doğal güzelliği ile dikkat çekti...

9/21

Merve Boluğur Dizilerde de genellikle tercih ettiği iddialı ruj renkleri ile güzelliğini vurgulayan Merve Boluğur, düğün gününde de bordo renkli ruj tercih etti.

10/21

Dumanlı göz makyajı ve bordo ruju ile oldukça seksi görünüyor.

11/21

Neslihan Atagül Neslihan Atagül’de düğün töreninde doğal görünümlü bir makyaj yapmayı tercih edenlerden.

12/21

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

13/21

Pelin Akil Pelin Akil’de gözleri iri gösteren makyaj kullanmayı tercih etmiş.

14/21

Gözlerin daha büyük ve dikkat çekici görünmesi için alt göz içine krem rengi kalem çekiliyor. Ayrıca bu kalem yardımıyla iç göz kenarları aydınlatılıyor.

15/21

Sinem Kobal Klasik ‘gelin başı’ modasından uzak duran Sinem Kobal, açık bıraktığı saçlarını sezonun trendi örgüyle birleştirerek, taç formunda detaylandırmayı tercih etmiş.

16/21

Kobal’ın saçları Erhan Delen’e emanet edilirken, gelin makyajında da sadeliğe giden Kobal’ın fresh görünümlü makyajı ise makyöz Hamiyet Akpınar ‘a ait.

17/21

Gülşen Uzun yıllardır kısa saç kullanan şarkıcı Gülşen, düğün için uzun bir saç modeli tercih etti. Şık gelinliğini tamamlamak için kullandığı makyajında ise doğallık ön plandaydı. Dudaklarında pembe tonlarını kullanan ünlü şarkıcının gözlerinde de eyeliner ve doğal tonlarda bir far kullanılmış.

18/21

Eda Özerkan Geride bıraktığımız yıl sette tanışıp aşık olduğu eşi Timur Acar ile dünyaevine giren Eda Özerkan, gösterişli bir gelin başı tercih etti. Gelinliğini tamamladığı makyajı ise sade ve doğal bir görünüme sahip.

19/21

Ezgi Eyüboğlu Prenses kesim bir gelinlik tercih eden Ezgi Eyüboğlu’nun gelinliğindeki hareketliliklere nazaran makyajını oldukça sade tercih ederek harikulade bir denge sağlamış.

20/21

Ezgi Eyüboğlu, nude ruju, sıcak tonlardaki göz makyajı ile göz kamaştırırken, yarım toplanmış dalgalı saçlarını, çiçekli zarif bir taç ile tamamlayarak masalsı bir görünüm elde etmiş.

21/21