Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü isimlerin mutsuz kızları

Türkiye Gazetesi muhabiri Gizem Duman’ın haberine göre; belki herkesin hayran olduğu anne babanın çocuğu olmak onlar için gurur verici ancak bu durumun artıları kadar eksileri de çok.

1/26

TÜRKAN ŞORAY-YAĞMUR Türk sinemasının Sultan`ı, sevgilileri yüzünden kızı ile dargınlıklar yaşadı. Yağmur Ünal`ın bir tarihte Amerikalı arkadaşı Benjamin Carrigton ile Nişantaşı`nda bir gece eğlencesi sonrasındaki kavgasının medyaya yansıması Türkan Şoray ile kızının arasının açılmasına sebep oldu.

2/26

Yağmur Ünal`ın hem sarhoş olması hem gazetecilerin üzerine yürüyüp, “Beni kışkırtmaya mı çalışıyorsunuz?” diye bağırması herkesi şaşırtmıştı.

3/26

MEHMET ALİ ERBİL-SEZİN Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil`in ilk eşi Muhsine Kamiloğlu`ndan olan büyük kızı Sezin Erbil de mutluluğu zor yakalayan ünlü çocuklarından.

4/26

Sezin`in, Alişan`la yaşadığı ilişkiden pek memnun olmayan Erbil kızının mutluluğu için bu durumu kabullenmiş, evlenme kararlarına karşı çıkmamıştı. .

5/26

Ancak çift, aralarındaki anlaşmazlıklardan dolayı 2007 yılında evlilik arifesinde ayrıldılar. Sezin Erbil daha sonra çocukluk arkadaşı olan ve aynı zamanda Alişan`ın akrabası Evren Yazgan ile 2009`da dünya evine girdi

6/26

CİHAN ÜNAL-IRMAK Cihan Ünal`ın, eski manken Sabiha Tarhan`dan olan kızı Irmak Ünal, 2004 yılında eğitim için gittiği ABD`de bir DJ`le evlenip babasını kızdırdı.

7/26

Irmak Ünal`ın boşanıp Türkiye`ye kesin dönüş yapmasına rağmen babasının ona kızgınlığı geçmedi. Cihan Ünal, 2010 yılında Emre Karabacak`la nikâh masasına oturan Irmak`ın düğününe de katılmadı. Ünal, kızının iki kez anne olmasına rağmen küslüğü sürdürmüş torunlarını görmeye bile gitmemişti.

8/26

Usta oyuncu Türkan Şoray`dan olan kızı Yağmur`un da araya girmesiyle inadına son verdi, Irmak`la barıştı.

9/26

NECO-AYŞE Neco`nun en haşarı kızı olan Ayşe, köşe yazarlığından şarkıcılığa birçok alanda şansını denedi kısmen başarılı da oldu. Aynı başarıyı özel hayatına taşıyamadı.

10/26

Bir ara magazin gündeminden düşmeyen Ayşe, 20 gün önce tanıştığı reklamcı Ali Taran`la yaptığı evlilikle günlerce tartışıldı. Aradaki yaş farkı dışında Taran`ın evli olması ve kanserli eşinin ayrılık sonrası vefat etmesi okları Ayşe Özyılmazel`e çevirdi.

11/26

Zaten daha baştan fırtınalı başlayan evlilik 10 ayda tek celsede sona erdi. Herkes “Taran`ın eski eşinin ahı tuttu” yorumunda bulundu. Taran, eşini kararında haklı bulduğunu söyledi. Çiftin evliliklerinde bebek krizi yaşadığı iddia edildi.

12/26

Özyılmazel`in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran`ın sonradan fikrini değiştirdiği yazılmıştı. Ayşe o günden sonra bir daha nikah dairesinin önünden bile geçmedi.

13/26

ÖZTÜRK SERENGİL-SEREN Ünlü sanatçı Öztürk Serengil`in kızı Seren Serengil`in hayatı roman gibi...

14/26

3 defa evlenen Serengil mutluluğu yakalayamadı. Serengil ailesinden yana yaşadığı sevgi boşluğunu yaşadığı aşklarda aradı.

15/26

İlk eşi Ozan Kaçmaz`la da sırf bu nedenle acele bir kararla dünya evine giren ünlü şarkıcının bu evliliği uzun sürmedi. Daha sonra arabeskçi Cengiz İmren`le evlendi. Üstelik o hapisteyken. Evliliğe dair açıklama yapan Serengil, “Aramızda aşk yoktu, İmren`in duruşunu sevdim” demişti.

16/26

Fakat bu sevda 3 yıl devam edebildi. Serengil 3. evliliğini 2006`da Roma Konsolosluğu`nda Musa Aytun ile yaptı. 4 yıl sonra da boşandı.

17/26

LEMAN SAM-ŞEVVAL Şarkıcı Leman Sam`ın kızı Şevval Sam`ın ilk gündeme geldiği olay Beşiktaş`ta futbol oynadığı dönemlerde Sarı Fırtına lakabıyla tanınan Metin Tekin`le olan evliliğiydi.

18/26

Bu mutlu yuvayı oğulları Tarık Emir`le süslediler. Ancak bir süre sonra etraflarında kara bulutlar dolaşmaya başladı.

19/26

Ne yazık ki beş buçuk yılın sonunda düğün fotoğrafları yerini ayrılık fotoğraflarına bıraktı.

20/26

Şevval Sam oğlunu alıp annesinin evine döndü.

21/26

KAYAHAN ACAR-BESTE 90`larda kariyerinin en parlak dönemini yaşıyordu Kayahan.

22/26

Aynı dönemde Kayahan`ın büyük kızı Beste de magazin sayfalarında sık sık yer alıyordu. Özellikle de ardı ardına başarısızlıkla sonuçlanan ve babasının bir türlü onaylamadığı evlilikleriyle.

23/26

İlk evliliğinden Oben adlı bir oğlu olan Acar, 90`lara damgasını vuran “Hadi yine iyisin” Tayfun Duygulu ile nikâh masasına oturdu. Ancak onu aldatınca babası Kayahan ile karşı karşıya geldi.

24/26

Beste Acar daha sonra Kaan Erdoğan`la evlenmek istediğinde Kayahan ile yine tartışmaya girdi. Fakat o evlilik de pek uzun sürmedi.

25/26

Acar, 2011 yılında Kemerburgaz`daki Galatasaray Store`un sahibi Engin Haravon`la evlenip üçüncü defa dünya evine girdi.

26/26