Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlüler de kovulur

ÜNLÜLER DE İŞTEN ATILIR Gösteri dünyasının ünlülerinin her yaptığı işin garanti olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bazen onlar da anlaşmazlığa düşerek, tartışarak ya da başka seeplerle işlerinden olabiliyorlar. Özellikle de TV dizilerinde bunun çok örneği var. İşte çeşitli sebeplerle "işten atılan" ünlüler.

1/56

ANNESİ SAHNELERİNE MÜDAHALE EDİNCE.. Türkiye'nin 'taçlı' güzellerinden Hande Subaşı bir dönem izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinin kadrosundaydı.

2/56

Ancak Subaşı'nın 'Vahide' rolü çok kısa sürdü. Subaşı dizinin kadrosundan çıkarıldı.

3/56

Buna gerekçe olarak da annesinin Subaşı'nın yanından hiç ayrılmaması hatta zaman zaman sahnelerine müdahale etmesi gösterildi. Subaşı'nın Elveda Rumeli serüveni sadece bir bölüm sürdü. Subaşı daha sonra yaptığı açıklamada " Bu ayrılığın nedeni ne benim ekiple bir problem yaşamam ne de annemin işlerime karışması. Tamamen sözleşmenin maddeleri konusunda atv ile uyuşma sağlayamamış olmamız. Ekipten ayrıldığım için üzüldüm. Annemin karışmasına gelince, o bir şeye karışmıyor ama benim menejerim olarak tabi ki yanımda geliyor. 4 yıldır bu camianın içindeyim. Kendi başıma dünyayı gezdim. Annem bu sefer yanımdaydı çünkü 4 aydır menejerliğimi o yapıyor" dedi.

4/56

Subaşı'nın ayrılmasından sonra Vahide rolüne Berrak Tüzünataç geldi..

5/56

Tüzünataç da iki sezon rol aldığı diziden bazı söylentilere göre sevgilisi Nejat İşler'e daha çok vakit ayırmak için bazı söylentilere göre de Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde rol almak için ayrıldı.

6/56

KAPRİSLERİ YÜZÜNDEN KADRODAN ÇIKARILDI Bir dönemin en gözde mankenlerinden Doğa Bekleriz de TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizide rol alıyordu.

7/56

Ancak yaşanan şok bir gelişmeyle kadrodan çıkarıldı.

8/56

Bir dönem çok tartışılan bu olayın ardından yapım ekibi Bekleriz'in setteki kaprisleri yüzünden diziden çıkarıldığını söyledi.

9/56

Yapımcının açıklaması şöyleydi: “Doğa, sürekli canımızı sıkmaya başlamıştı. Sevgilisi ile olan sorunlarını dizi setine taşımaya başlayınca bizde dayanamadık ve işine son verdik."

10/56

Bekleriz'in yerine onun rolü Tuğba Ekinci'ye verildi. Doğa Bekleriz'in Ekinci'nin kadroya dahil olmasını sindiremediği ve kıskançlık krizlerine girdiği de çok konuşuldu.

11/56

TUHAF İSTEKLERİ YÜZÜNDEN 'ÖLDÜRÜLDÜ' Ekranın beğeniyle izlenen dizilerinden Adanalı'dan Selin Demiratar'ın ayrılması da çok konuşulmuştu.

12/56

Demiratar kendi isteğiyle diziden ayrılacağını açıkladı. Ancak dizinin yapımcıları durumun böyle olmadığını Demiratar'ın tuhaf istekleri yüzünden kadrodan çıkarıldığını söyledi.

13/56

Dizideki rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile aşk yaşayan Selin Demiratar'ın ayrılığı ile ilgili iddialar şöyleydi: "Demiratar, sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00’te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu’ya iletildi."

14/56

Demiratar’ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar’a iki hafta önce “Haftaya seni öldürüyoruz” diye haber yolladı.

15/56

Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar’ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı.

16/56

UYUŞTURUCU ALIŞKANLIĞI İŞİNDEN ETTİ Dizi setlerinde en çok konuşulan "kovulmalardan" birinin kahramanı da izlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü'nün Şevket'i Caner Kurtaran oldu.

17/56

Defalarca uyuşturucu yüzünden gözaltına alınan Kurtaran sonunda diziden çıkarıldı.

18/56

Buna gerekçe olarak da “çekim saatlerini aksatması, sorumsuz, disiplinsiz davranışları” gösterildi.

19/56

Kurtaran rolüne veda etti onun yerine Hasan Küçükçetin Şevket karakterini canlandırmaya başladı.

20/56

Caner Kurtaran ise gördüğü tedavinin ardından Aşk ve Ceza adlı diziyle setlere geri döndü.

21/56

"KIZIMIN EN SEVDİĞİ DİZİ" DİYE KABUL ETMİŞTİ AMA... Şarkıcı Pınar Aylin'in dizi oyunculuğu macerası da kısa sürdü...

22/56

"Kızımın en sevdiği dizi" dediği Bez Bebek'ten gelen teklifi kabul etti Aylin..

23/56

"Bez Bebek'te matematik öğretmeni Mimi karakteriyle katılan Pınar Aylin sadece 10 bölüm rol alabildi.

24/56

Aylin'in rol yapamadığı ve dublajı da yetersiz bulunduğu için diziden çıkarıldığı ileri sürüldü.

25/56

Pınar Aylin'in yerine diziye Deniz Özerman dahil oldu.

26/56

KAPRİSLERİNİN SONU GELMEYİNCE ROLÜNÜ KAYBETTİ Didem Erol da Goncakaranfil adlı diziden daha ilk bölümde kovuldu.

27/56

Erol, yönetmeni Atilla Cengiz'i çileden çıkartınca; daha ilk bölümde işine son verildi.

28/56

Adını, Hollywood yıldızlarıyla yan yana çektirdiği fotoğraflar sayesinde duyuran Didem Erol'un 'GoncaKaranfil'in setinde; 'Ben bir Hollywood starıyım' diyerek, kaprisleriyle ekibi çileden çıkardığı belirtiliyor.

29/56

Sonunda dizinin yönetmeni de öfkeden deliye dönünce Erol'un işine son verdi.

30/56

Erol'un sete geç geydiği, kendine ayrı kulis istediği ve her fırsatta "Ben dünyaca ünlü aktörlerle çalıştım. Bana böyle davranamazsınız' dediği iddia edilmişti.

31/56

YENİ AŞKI ORTAYA ÇIKINCA ROLÜNE SON VERİLDİ Ekranın efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi'nde rol alan Nefise Karatay'ın işine de "aşk" nedeniyle son verildi.

32/56

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile görüntülenmesi Karatay'ın dizideki rolünün de sonunu getirdi.

33/56

Gerçek hayattaki aşkının ortaya çıkması dizide Polat Alemdar'ın sevgilisi olan Karatay'ın işine son verilmesine neden oldu.

34/56

Olayın ardından Karatay'ın "Cüneyt ile sadece arkadaşız. Keşke "aşk" diye yazılmasaydı" dediği iddia edilmişti.

35/56

Nefise Karatay şu sıralar bir kültür sanat programı sunuyor.

36/56

ÖNCE ÖLDÜRDÜLER, ŞİMDİ DİZİYE GERİ DÖNÜYOR Ekranın izlenme rekorları kıran dizilerinden Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan Külegeç'in diziden ayrılması da çok konuşulmuştu.

37/56

Külegeç'in canlandırdığı Efe karakteri bir trafik kazasında öldü..

38/56

İddialara göre Külegeç ile yönetmen Jale İncekol arasında yaşanan tartışma bu ayrılığa neden oldu...

39/56

Külegeç tartışma sırasında İncekol'un akfasına plastik sandalye fırlatınca dizide canlandırdığı Efe karakterinin de sonu geldi..

40/56

Ancak dizi setinden gelen son haberlere göre Külegeç, Efe karakteriyle diziye geri dönüyor.

41/56

"ANLAŞMAM ÖYLEYDİ" DEDİ Nejat işler'in Kapalıçarşı dizisinden ayrılması da olaylı oldu...

42/56

Sete alkollü geldiği ve yönetmenle tartıştığı ileri sürülen İşler'in bu nedenle rolüne son verildiği konuşuldu.

43/56

İşler'in canlandırdığı karakter bir trafik kazasıyla öldürüldü..

44/56

Ancak İşler bu dizi için anlaşmasının uzun bir süreyi kapsamadığını diziden kovulmadığını söyledi..

45/56

İşler son olarak kısa bir süre önce ekrana veda eden Parmaklıklar Ardında adlı dizide rol aldı.

46/56

YASAK AŞK YÜZÜNDEN... Çocuklar Duymasın da bir zamanlar ekranın en çok izlenen ve en uzun süre yayında kalan dizilerinden biriydi.

47/56

Bu dizi sayesinde oyuncu olarak da kendini kabul ettiren Pınar Altuğ o sıralar Umut Elçioğlu ile evliydi. Ancak eşi askerdeyken başka bir erkekle ilişki yaşadığı ortaya çıkınca ortalık karıştı. Altuğ dizinin kadrosundan çıkarıldı.

48/56

Altuğ'un yerine Zeynep Tokuş geldi. Ancak tam her şey yoluna girdi denilirken bu kez de dizinin diğer başrol oyuncusu Tamer Karadağlı kendisine kurulan bir seks tuzağına düştü.

49/56

Olay büyük skandal yarattı. Karadağlı, rol arkadaşı Altuğ gibi dizinin kadrosundan çıkarılmadı.

50/56

Çocuklar Duymasın adlı dizi uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönüyor. Pınar Altuğ da yeni dizinin kadrosunda yer alıyor.

51/56

ALACAĞI ZAMMI ÖĞRENMEK İÇİN ARADI, DİZİEN ÇIKARILDIĞINI ÖĞRENDİ Avrupa Yakası'nın İfot'u Hümeyra'nın diziden ayrılması da uzun süre konuşuldu.

52/56

Önce Hümeyra ile tartıştığı için diziden ayrılan Ata Demirer geri döndü.. Ancak bu karar İffet'in senaryo gereği uzun süreli bir tatile çıkmasına neden oldu.

53/56

Yapım şirketine ne kadar zam alacağını öğrenmek için telefon edeh Hümeyra "bu sezon kadroda yoksunuz" cevabını aldı..

54/56

Bu olayın ardından Tolga Çevik de diziden ayrıldı..

55/56

Ata Demirer'in "Hümeyra Hanım olsaydı 'Avrupa Yakası'na dönmezdim" sözüne karşılık veren Hümeyra, "Avrupa Yakası, çalışmaktan zevk aldığım güzel bir maceraydı. Her güzel macera gibi bitti. 'Avrupa Yakası'na tekrar dönmem gibi bir şey söz konusu değil. Ayrıca benim Ata Bey'le de hiçbir sorunum yok, gördüğüm zaman selam veririm" dedi. Hümeyra şu sıralar Melekler Korusun dizisinde oynuyor.

56/56