Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerden ölüm fotoğrafları

Müzisyen Burhan Öçal, Mısır piramitlerinin önünde mumyalandı.

2/6

Ölümün bir başlangıç olduğunu ve ruhun başka bir bedende yeniden canlandığına inandığını söyleyen Deniz Akkaya’yı korkutan şey yalnız ölmek. Akkaya, “Beni ölümsüz kılacak olan şey ise cesaretim” diyor.

3/6

Moda tasarımcısı Ümit Ünal, 46 için ‘Son Kostüm’ adlı kefeni tasarladı ve ‘Flashback’ adlı koleksiyonunu Burcu Esmersoy ile birlikte sergiledi. Burcu Esmersoy, Ümit Ünal kostümüyle bir tabutun içinden çıktı.

4/6

Fatih Ürek, bir savaş fatihi olarak karşımıza çıktı. “Benim de değerim Michael Jackson gibi öldükten sonra anlaşılacak” diyen şarkıcı, şunları söylerdi: “Çok değerli bir insan olduğumu, aslında bir misyon taşıdığımı, çok sayıda insanın sevgisini kazandığımı düşünüyorum. Bende çok büyük bir enerji ve cevher var, bunları çıkaramıyorum. İnsanlar da bunun bende olduğunu biliyorlar ama müsaade etmiyorlar, çünkü birtakım rantlar var. Ölümden sonraki yaşama da inanıyorum. Hatta bundan önceki hayatımda kesin yabancı biriydim. Asil biri olduğumu düşünüyorum. Simyacı gibi, düşünür veya büyücü gibi biri...”

5/6

Kriminoloji ve reenkarnasyona olan ilgisiyle tanınan oyuncu Canan Ergüder, dergiye ceset torbasının içinde poz verdi. Herkesin ölmesi gerektiğine inandığını dile getiren Ergüder, reenkarnasyonla ilgili şunları söyledi: “Geçmiş yaşamımda savaşı yaşadığıma inanıyorum. Klişe bir cevapmış gibi biraz ama bunu nereden bilebilirim? Savaşı hiç yaşamadım. Savaş filmi seyrettiğim zaman içim farklı acır. Belki bu hissettiğim insaniyetten kaynaklanan bir şey ama ben ondan daha fazla bir şey olduğuna inanıyorum.”

6/6