Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin bilinmeyen trajik yaşam hikayeleri

Ekranlarda gördüğünüz o ulaşılmaz ve ihtişamlı ünlülerin bilinmeyen trajik hikayeleri...

1/24

Günümüzde bildiğimiz ve sevdiğimiz pek çok ünlü, yıllarca yoksulluk çekerek ve zorluklara katlanarak bu noktaya geldiler. İşte ünlülerin ilham veren yaşam hikâyeleri...

2/24

Sarah Jessica Parker, Sex and the City adlı TV dizisinde şöhret kazanan Sarah Jessica Parker, önceki hayatını şöyle anlatıyor. "Yoksul olduğumu hatırlıyorum.

3/24

Bu yoksulluğu saklayacak bir yol yoktu. Bazen elektriğimiz olmuyordu bazen bazen doğum günlerimiz...Faturaları ödeyemiyor, telefon şirketi çağırıyor ve "Telefonlarınızı kapatıyoruz" derdi. Bu geçmişten kaçmayı başaran Parker, bugün 90 milyon dolarlık şaşırtıcı servete sahip.

4/24

Demi Moore Hollywood'un en sevilen oyuncularından biri olan Demi Moore da şanslı bir çocukluk geçirmedi. Alkolik bir anne ve üvey babasıyla yaşamak zorunda kaldı.

5/24

Moore ortaokul yıllarında okulu bıraktı. 16 yaşındayken tüm olumsuzlukların üstünde yükselmeye ve modelleme konusunda kariyer yapmaya karar verdi. Daha sonra tiyatro dersleri aldı.

6/24

Moore'un şu anki net değerinin 150 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

7/24

Jim Carrey Bu komik adamın aslında trajik bir hikayesi var. Kanada doğumlu oyuncunun hayatı babası işini kaybedene kadar iyiydi.

8/24

Carrey'nin ailesi evlerini kaybettiğinde bir minibüste yaşamak zorunda kaldılar. Aktör, ailesini desteklemek için güvenlik görevlisi ve kapıcı olarak çalıştı.

9/24

Ancak Carrey, daha büyük şeyler yapması gerektiğini biliyordu. Maske, Salak ile Avanak, Baş Belası gibi komedi hitleriyle şansı döndü. Jim Carrey'in şu anki net değeri 150 milyon dolar.

10/24

Leonardo DiCaprio da yaşamın zorluklarıyla mücadele edenlerden. Aktör, uyuşturucu, yoksulluk ve şiddet gördüğü bir semtte yaşıyordu.

11/24

Kendisi zaman zaman o mahalleye giderek kendi gerçeğini görmeyi tercih ediyor. DiCaprio'nun şu anki net değerinin 245 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

12/24

Tom Cruise Olağanüstü bir oyunculuk yeteneği olan Tom Cruise, 470 milyon dolarlık bit servete sahip. Cruise, erken yaşlarda başarı elde edebilmek için şanslı olmasına rağmen işler yolunda gitmedi.

13/24

Annesi ve babası, 11 yaşındayken boşandılar ve annesi sadece faturalarını ödemek için dört iş yapmak durumunda kaldı. 16 yaşındayken katıldığı bir okul projesiyle inanılmaz kariyeri başlamış oldu

14/24

JK Rowling Bir insanın hayatı bir gecede nasıl değişir? Cevabı JK Rowling. Yalnız bir anne olarak geçinmek, depresyonla mücadele etmek zorunda kaldı. Harry Potter eserini farklı kafelerde bebeği ile yazdığında hayatının en dip noktasındaydı.

15/24

Çocuk kitaplarıyla para kazanamayacağını düşünen Rowling, Harry Potter kitap serisiyle zengin oldu. Bugün kitaplar ve film sayesinde 1 milyar dolarlık net bir değere sahip. Ayrıca, 2017 yılında, Dünyanın En Yüksek Ücretli Yazar unvanını aldı.

16/24

Oprah Winfrey Oprah, bekar bir genç anneye sahip fakir bir ailenin içerisindeydi. 6 yaşına kadar büyükannesi ile yaşadı.

17/24

Oprah yalnızca yoksulluk çekmedi aynı zamanda fiziksel ve cinsel şiddete de maruz kaldı.

18/24

Ancak her şeyin üstesinden gelmeye karar verdi okul sonrasında yerel bir radyo istasyonunda çalışmaya başladı. Bugün Oprah Winfrey'in servetinin değeri 2.8 milyar dolar.

19/24

Hilary Swank Bir film yıldızı ve 2 kez Oscar ödülü alan bir aktris olmadan önce yoksulluğun zorluklarına katlanmak zorunda kalan Swank'ın babası annesinden ayrıldı.

20/24

Daha sonra annesi işten atıldı ve 3 çocukla daha iyi şartlar bulabilmek için Kaliforniya'ya taşınmaya karar verdiler.

21/24

Orada, bir arabada yaşamak zorunda kaldılar çünkü bir dairede kalacak paraları yoktu. Hayatta kalabilmek için ilginç işler yapıyorlardı. Bugün, Swank'ın servetinin değeri 40 milyon dolar.

22/24

Chris Pratt, evsiz olarak yaşadı. Üniversiteden ayrıldıktan sonra, Hawaii'ye taşındı.

23/24

Orada bir minibüste yaşadı, çadırda yattı. İlk rolü bir garsonu oynamaktı şimdiki değeri ise 21 milyon dolar.

24/24