Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin seks skandalları

Britney Spears'ın da bir seks kaseti olduğu haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu görüntüler halen internette dolaşıyor, ancak görüntüleri kimin çektiği ve Britney’in kiminle birlikte olduğu belli değil.

1/100

Aktör Tamer Karadağlı kuzeniyle kaldığı bir otel odasında birlikte oldukları genç kadın tarafından tuzağa düŞürülmüştü. Burcu Mercan adlı kadın, yatak sahnelerini kameraya çektiği Abbas ve Tamer Karadağlı’ya Şantaj yapıp 150 bin dolar istemişti. Karadağlı, olayı doğrulayıp, ’Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı’ demişti.

2/100

Karolina Kurkova Ünlü modelin adı da bir grup seks skandalına karışmıştı. Birkaç yıl önce ünlü model Angelina Jolie ve Brad Pitt ile grup seks yaptığı, bu esnada kendisini liseli genç bir kız gibi hissettiği söylemişti. Olay, Brengelina çifti tarafından yalanlanmamıştı.

3/100

Eddie Murphy Ünlü oyuncu Los Angelas’ta sabaha karşı yol kenarında transeksüel bir fahişeyle yakalanmış ve polise, centilmenlik yaptığını ve “bayanı” eve bırakmak üzere otomobiline aldığını söylemişti.

4/100

Beyonce Birkaç yıl önce onun da sevgilisi Jay-Z ile olan sevişme görüntüleri olduğu söylendi. İddiaya göre Las Vegas’ta bir otelde kalan çift, otel çalışanları tarafından odalarına konulan kamerayla görüntülendi. Çifte şantaj yapan otel görevlisi amacına ulaştı ve kaseti çifte vererek, yüklü bir paranın sahibi oldu. Ancak Beyonce ve Jay-Z şikayetlerinden vazgeçmeyip, oteli ve şantajcıyı mahkemeye verdi.

5/100

George Michael 1998 yılında erkekler tuvaletinde bir erkeğe asılan George Michael, uzun süre gündemde kalmıştı. Birlikte olmak istediği kişinin gizli polis çıkması sonucunda tutuklanan Michael, 800 dolar para cezasının yanı sıra, seksüel terapi almak zorunda bırakılmış ve olay sonrasında bir süre için sosyal görev yapmıştı.

6/100

Pamela Anderson 1996'da evlendiği eski eşi Tommy Lee ile balayına giden oyuncu Pamela Anderson, fantazi amacıyla ilişkilerini kameraya çekmişti. Çiftin evine hırsız girince, kaset çalınmış, ünlü çift zor durumda kalmıştı. Görüntüler internette yayınlanınca büyük skandal olmuştu.

7/100

Charlie Sheen 1990’ların gelecek vaat eden aktörü Charlie Sheen, 1995 yılında Hollywood’da ünlülere kadın sağlayan Heidi Fleiss’in kızlarıyla birlikte olduğunu ve kendi servetini bitirecek kadar çok para harcadığını itiraf etmiş, büyük tepki toplamıştı.

8/100

Paris Hilton Sevgilisi Rick Solomon'a, fantazi olsun diye sevişmelerini videoya almasına izin veren Paris Hilton'un başı, olay sonrasında çok ağrımıştı. Çünkü Solomon, Paris'in kendisinden ayrılmasının ardından bu görüntüleri internet yoluyla dağıtmıştı.

9/100

Hugh Grant Liz Hurley efsane bir aşk yaşayan ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında otomobilinde bir fahişeyle sevişirken paparazzilere yakalanmış, günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti. Bunun üzerine biricik aşkı Liz Hurley tarafından terk edilen ünlü aktör yaptığnının affedilemez bir hata olduğunu itiraf etmiş, ancak sonucu değiştirememişti.

10/100

Meg White The White Stripes grubunun sevimli üyesi Meg White, burkaç ay önce ortaya çıkan seks kaseti görüntüleriyle şoka uğramış, önce inkar etmiş, sonra da görüntüleri kendisinden habersiz, erkek arkadaşının çektiğini söylemişti.Bu olay sonrasında grup, turnesini iptal etmek zorunda kaldı.

11/100

Ünlü şarkıcı Fergie'nin yeni evlendiği kocası Josh Duhamel tarafından aldatıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

12/100

Anlatılanlara göre Duhamel, bir striptizciyle kaçamak yapmıştı. Herkes Fergie'nin ne yapacağını merak ederken çift evliliğe devam kararı aldı.

13/100

Rihanna'nın banyodra çekildiği iddia edilen çıplak fotoğrafları internete sızdı.

14/100

Yıl içinde Rihana'nın canını bıkan tek olay ne yazık ki bu olmadı. Ünlü şarkıcı nişanlısı Chris Brown'dan dayak yedi ve Grammy törenine bile gidemedi. Çift ayrıldı.

15/100

Oisney'in meşhur ettiği genç yıldız Vanessa Hudgens'ın çıplak fotoğrafları geçtiğimiz ağustos ayında internete sızdı.

16/100

Hudgens bu olay yüzünden sor günler geçirdi.

17/100

Ülkemizde de yayınlanan Grey's Anatomy adlı dizinin yıldızlarından Eric Dane ile eşi Rebecca Gayheart'ın seks kasedi magazin gündemine bomba gibi düştü.

18/100

Dane ve Gayheart'ın yanısıra eski ABD Gençlik Güzeli Kari Ann Peniche'in de yer aldığı video uzun süre internette dolaştı.

19/100

İsviçre'ye bir festivalden ödül almaya giden ünlü yönetmen Roman Polanski, yıllar önce gerçekleştiği iddia edilen bir taciz olayı yüzünden kendini demir parmaklıklar arasında buldu.

20/100

1977'de 13 yaşındaki kızla ilişkiye girmekten yargılanan ve hapse atılan Polanski, daha sorra serbest bırakıldı. Usta yönetmen İsviçre'deki bir dağ evinde "elektronik izleme" ile ev hapsine alındı.

21/100

LeAnn Rimes ve Eddie Cibrian eşlerine ihanet edip birlikte olmaya başladılar.

22/100

Cibrian görkemli bir törenle evlendiği eşi Kathy Griffin'den boşandı.

23/100

Bir dönemin çocuk yıldızlarından, gençlik yıllarına ait sırrı açıkladı ve herkesi şoke etti.

24/100

Phillips öz babası pop yıldızı John Phillips ile ilişki yaşadığını itiraf etti. Bugün 49 yaşında olan Phillips, 60'ların ünlü müzik grubu Mamas and the Papas'ın lideri olan babasıyla ilişkisinin kendisi 19 yaşındayken başladığını ve 10 yıl boyunca devam ettiğini söyledi.

25/100

Ünlü TV'ci David Letterman program ekibindeki kadınlarla ilişkiye girdiğini itiraf edip eşinden özür diledi. Letterman, kimliğini bilmediği bir kişinin kendisini bu ilişkileri kamuoyuna açıklamakla tehdit ettiğini ve ünlü şovmene 2 milyon dolarlık şantaj yaptığını açıklamıştı.

26/100

On altı yıllık birlikteliğin ardından Mart ayında evlendiği ve bir de çocuk sahibi olduğu eşinden özür dileyen ABD’li şovmen, ilişkisini kurtarmak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

27/100

ABD Güzellik Yarışması’nda eşcinsel evliliklere karşı açıklamaları yüzünden tacı Kristen Dalton’a kaptırdığı iddia edilen California güzeli Carrie Prejean’ın 17 yaşında çekilmiş seks kasetleri ortaya çıktı.

28/100

Gay karşıtı açıklamalarıyla muhafazakâr çevrelerin sempatisini kazanan 22 yaşındaki güzel, seks kasedinin ortaya çıkmasından sonra New Jersey’deki “aile değerleriyle” ilgili etkinliğin konuşmacı listesinden çıkarıldı. Seks videosunun Prejean’ın eski sevgilisi tarafından çekildiği bildirildi.

29/100

Ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'ın eşini seri halde aldattığı ortaya çıktı. Üstelik Woods eşini bir ya da 2 değil toplam 11 kadınla aldatmıştı.

30/100

Oysa Wood ile Elin Nordegren'in bir bebeği vardı.

31/100

Eskort kız Patrizia D’Addario tarafından “Tadını Çıkar Başkan” adıyla kitap haline getirilen Berlusconi, okuyan erkeklerin gıpta edeceği gecelerin çapkını olduğunu kanıtladı. Patrizia kitabında 20 kadın arasında tek erkek olan Berlusconi’yi kapmak için kızların yarıştığını, tüm kızlara sarılan Berlusconi’nin kendisini odasına götürdüğünü yazıyor.

32/100

Yatağın güzelliğine değinen Patrizia, Berlusconi’nin onu Putin’den aldığını söylediğini, duş aldıktan sonra üzerine atlayarak onu yatağına attığını belirtiyor. Ardından içeri giren üç kızın lezbiyen ilişkiye girdiklerini ve Berlusconi’nin ayaklarına mesaj yaptığını da anlatan Patrizia, hayatında böyle bir haremin eşi olamayacağını kitabında belirtti. Eşi benzeri olmayan bu haremin tek gecelik faturasını ise Berlusconi’nin eşi Veronica Lario 13 milyar Euro olarak belirledi.

33/100

Yatağın güzelliğine değinen Patrizia, Berlusconi’nin onu Putin’den aldığını söylediğini, duş aldıktan sonra üzerine atlayarak onu yatağına attığını belirtiyor. Ardından içeri giren üç kızın lezbiyen ilişkiye girdiklerini ve Berlusconi’nin ayaklarına mesaj yaptığını da anlatan Patrizia, hayatında böyle bir haremin eşi olamayacağını kitabında belirtti. Eşi benzeri olmayan bu haremin tek gecelik faturasını ise Berlusconi’nin eşi Veronica Lario 13 milyar Euro olarak belirledi.

34/100

talya’nın en son seks skandalı bir cinayetle ortaya çıktı. Roma’da 20 Kasım günü yangın olan bir evin bodrum katına inen itfaiyeciler, bir transseksüelin yandıktan sonra geride kalan kalıntılarına ulaştılar. Öldürülen Brenda adındaki Brezilyalı transseksüelin, bir süre önce ortaya çıkarılan seks videosunda, Natalie adında başka bir transseksüelle beraber Lazio valisi Piero Marrazzi ile uyuşturucu alarak seks yaptıkları iddia ediliyordu.

35/100

On Mart 2008 tarihinde New York Times, şehrin valisi Spitzer’in kadın ticareti zincirinin müşterisi olduğunu belirten bir haber yaptı. İki gün sonra istifa eden Spitzer, sebep olarak şahsi nedenleri gösterdi. Gazetedeki haberde ise Spitzer’in Emperor’s Club VIP adlı bir şirketin müşterisi olduğu ve saatliği bin dolar olan Ashley Dupre adlı şarkıcı bir hayat kadını ile beraber olduğu geçiyordu.

36/100

Eski Cumhuriyetçi Parti Kongre adayı Larry Craig, 11 Temmuz 2007 tarihinde Minneapolis’teki St. Paul Uluslararası Havaalanında “ahlak dışı davranış” suçundan tutuklandı. Olayın gelişimi ise çok ilginçti. Bir polis tuvalet ihtiyacını gidermek için havaalanındaki tuvalete girdi. Craig tarafından takip edildiğinin fark etmeyen polis memuru, yan tuvaletteki kişinin aşağıdaki aralıktan uzattığı ayağı ile kendisini dürttüğünü fark etti.Daha da ileri giden Craig, resimde sol taraftaki bölmeden, polis memuruna para uzatarak “ekstra bir iş” için rüşvet teklif etti. Polis memuru teklife rozetini göstererek cevap verdi ve Craig’i tutukladı.

37/100

Beyaz Saray’da staj yapan balık etli esmer bir genç kız... Monica Lewinsky. İşte 1998 senesinde ABD Başkanının kariyerini yakan kadın. Lewis & Clark Üniversitesinde okuyan Lewinsky, iş dünyasına atılmadan önce tecrübe kazanmak için staj yerini belirlemeye çalışırken, eminiz nelere yol açacağını bilmiyordu.Her şey Bill Clinton’ın sıkça gerçekleştirdiği Beyaz Saray kokteyllerinden birinde gerçekleşti. Lewinsky’yi gözüne kestirmiş olan Bill, bir anda ortadan kayboldu

38/100

Ted Kennedy her ne kadar çapkınlıkta acımasız olsa da, politik hayatta çok çalışkan ve başarılıydı. Abisi John F. Kennedy suikastı sonrası diğer abisi Robert F. Kennedy’nin 1968 seçimlerinde Başkan adayı olması ile Senato’ya girdi ve reformlara katkıda bulundu. Robert’da suikasta kurban gidince politikadan kopacağı zannedilen Ted, kısa sürede kendini toparladı ve Vietnam savaşına karşı gösterdiği muhalefet ile 1972 seçimlerinde favori gösterilmeye başlandı. Ancak geçmişte kalan bir kişinin tekrar gündeme gelmesi, bu fırsatı elinden aldı. O kişi arkasına bakmadan ölüme terk ettiği Mary Jo’dan başkası değildi.

39/100

Kennedy’nin bu kadar yasak ilişkisinden sadece Marilyn Monroe ile yaşadığı maceraların hatırlarda kalması iki şeye bağlanıyor. Birincisi, Marilyn Monroe’nin diğer kadınların güzelliğini ve ününü bastıracak bir kadın olması, ikincisi ise dönemin başkanı Kennedy’nin bu gücünü ilişkilerini örtbas etmek için çok iyi kullanması.

40/100

Abi Titmuss...Birden çok seks kasedi olan ünlülerden.

41/100

Eski sevgilisi John Leslie ile olan videosunun dışında Abi'nin mastburbasyon yaparken ve başka kadınlarla sevişirken de çekilmiş videoları nette dolaşıyor.

42/100

Carrie Prejean...Miss Kaliforniya finalinde yaptığı ırkçı açıklamalar yaparak büyük tepki toplayan ve muhafazakarların büyük övgüsünü toplayan Carrie'nin 17 yaşındayken sevgilisyle sevişme görüntüleri internete sızdı.

43/100

Chu Mei Feng...Uzakdoğunun en ünlü kadın haber spikeri olan Chu Mei Feng'in 47 dakikalık porno filmi andıran seks videosu Ekim 2001'de ortaya çıktı. Bir yıl sonra da Feng'in evli bir erkekle girdiği ilişkinin görüntüleri internete düştü.

44/100

Daniela Cicarelli...Brezilya'nın en ünlü sunucusu olan Cicarelli'nin sevgilisi Tato Malzoni ile plajda başlayıp, denizde devam eden görüntüleri ise ünlü yıldızın kariyerini zedeledi.

45/100

46/100

47/100

Eric Dane ve Rebecca Gayheart...Evli olan ünlü çiftin Miss Teen USA yarışması finalistlerinden Kari Ann Peniche arasındaki üçlü grup seksin 12 dakikalık görüntüleri internette izlenme rekorları kırdı.

48/100

49/100

julia Roberts...Yıllar önce geniş bir toplulukta grup seks partisine katılan ünlü yıldız hayranlarını şok etti.

50/100

Bu video bir anda dünyanın en çok aranan görüntüleri haline geldi.

51/100

Yıllarca yıkılan imajını düzeltmek için uğraşan ünlü sanatçı, evlenip çoluk çocuğa karışınca sakandal unutuldu.

52/100

Keeley Hazell...The Sun gazetesinin 3. sayfa güzeli Keeley'nin, masturbasyon yaparken ve eski sevgilisyle sevişmesinin görüntüleri Ocak 2007'de ortaya çıktı. Keeley'nin şöhreti daha da arttı.

53/100

54/100

55/100

Kim Kardashian...Ermeni asıllı sosyelitin sevgilisi Ray J. ile sevişme görüntüleri nete düştü.

56/100

Görüntüler Vivid Video tarafından DVD olarak da piyasaya sürüldü.

57/100

Nicole Narain-Colin Farell...13 dakikalık seks kasedi Ocak 2006'da piyasaya çıktı.

58/100

Çikolata renkli Playboy güzeli Nicole'ün kasedi piyasaya sürdüğü iddia edildi. Farell, kaser yüzünden Polonyalı nişanlısının ailesinden veto yedi.

59/100

Pamela Anderson...Eski kocası Tommy Lee ile balayında yaptığı seksi videoya çekti.

60/100

Görüntüler 1998 yılında ortaya çıktı. İlk seks kaseti olan ünlü unvanını elde etti

61/100

İlk rezaletten akıllanmadı. Poison grubunun solisti Bret Michaels ile sevişmesini görüntüledi.

62/100

Onun görüntüleri de 7 Eylül 2005'de ortaya çıktı.

63/100

Paris Hilton...Ünlü sosyelitin, sevgilisi Rick Salmon'la bir otel odasındaki sevişme görüntüleri nete düştü.

64/100

Kasetler, videocular da bile satıldı. Paris porno videosu için isim hakkı talebiyle dava açtı.

65/100

Tonya Harding...Amerikalı ünlü buz patenci Harding'İn kocası Jeff Gillooly ilen sevişirken çekilmiş görüntüleri özellikle ünlü sporcunun hayranlarının internete yığılmasına neden oldu.

66/100

Ulrika Jonsson...Futbol yıldızı Stan Collymore ile sevişme görüntüleri basına sızdı. Ulrika görüntülerin Stan tarafından basına satıldığını iddia etti. Collymore bu nedenle yargılandı. Aklandı.

67/100

68/100

Kadın ünlülerin seks itirafları...

69/100

Gündeme bomba gibi düşen inanılmaz itiraflar kadın ünlülerden geldi...

70/100

Jessica Alba

71/100

Jessica Alba

72/100

Alba, erkeklerin çok çabuk tahrik olduğunu ve tek yapılması gerekenin seksi kıyafetler giyinmek olduğunu söyledi.

73/100

Rachel Bilson

74/100

Bilson, annesinin seks terapisti olduğunu ve bakireliğini ilk kaybettiğinde bunu annesi ile paylaştığını itiraf etti.

75/100

Cameron Diaz

76/100

Diaz, yatakta numara yapılmasına katlanamadığını, seksin tadının çıkarılması gerektiği söyledi.

77/100

Carmen Electra

78/100

Electra, sevişmeden önce nerede olursa olsun kesinlikle hazırlandığını belirtti. Bu hazırlık içinde, parfüm sıkmak ve ruj sürmek var.

79/100

Eva Longoria

80/100

Longoria, Fransızca öğrendiğini böylece eşi ile sevişirken birbirlerine Fransızca ifadeler kullandıklarını açıkladı.

81/100

Scarlett Johansson

82/100

Johansson, arabanın arka koltuğunda sevişmekten çok zevk aldığını itiraf etti.

83/100

Drew Barrymore

84/100

Barrymore, İrlanda'da arabasını kullanırken birden durduğunu ve arabadan dışarı çıkarak tüm kıyafetlerini çıkardığını ve buğday tarlasına koşarak gittiğini açıkladı. Oyuncu, bunun yarattığı özgürlük hissinin tarifsiz olduğunu vurguluyor.

85/100

Holly Willoughby

86/100

Willoughby, erkek arkadaşı ile buluştuğunda sivri topuklu ayakkabı giydiğini ve böylece sevgilisinin daha çok etkilendiğini açıkladı ve ayak fetişi olduğunu da gizlemedi.

87/100

Marilyn Monroe Tarihin en büyük çıplak fotoğraf skandallarından birinin kahramanı Marilyn Monroe. Bir takvim için verdiği çırılçıplak pozlar onu bir skandalın kahramanı haline getirdi. Ama Monroe, bunu da şöhret basamaklarını tırmanak için akıllıca kullandı.

88/100

Cameron Diaz Diaz henüz ünlü olmadan önce 19 yaşında bir genç kızken John Rutter adlı fotoğrafçıya üstsüz poz vermişti.Bu fotoğraflar daha sonra yıldızın canını epey sıktı. Rutter, Cameron Diaz’ın ünlü olmasından sonra bu fotoğrafları satmaya çalıştı. Ancak güzel yılyız dava açtı ve kazandı.

89/100

Heather Mills Paul McCartney’in eski eşi Mills’in 1988′de bir Alman dergisi için verdiği bu erotik pozlar ortalığı karıştırdı. Bu fotoğraflar Mills bir motosiklet kazasında bir bacağını kaybetmeden 5 yıl önce çekilmişti. Fotoğrafları İngiliz tabloid gazetesi The Sun yayınladı.

90/100

Vanessa Williams 1983 yılında ABD’nin ilk Afro-Amerikan kökenli güzellik kraliçesi seçildi. Ama tacı elinden alındı. Çünkü Williams’ın kraliçe olmadan önce bir başka kadınla birlikte çekilen üstsüz fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Williams bu fotoğrafların bir fotoğrafçıya asistanlık yaptığı sırada çekildiğini söyledi.

91/100

Miley Cyrus Genç yıldızın Annie Leibovitz’e verdigi poz tartışma yarattı. Sorun Cyrus’ın 15 yaşında olmasından yani reşit olmamasından kaynaklanıyordu. Çekim sırasında babasının da Cyrus’ın yanında olduğunun söylenmesi de işe yaramadı. Genç yıldız hayranlarından özür diledi.

92/100

Melissa Berry Futbol oyuncusu Melissa Berry’nin erkek arkadaşı Mark Dawson’ın cep telefonuyla çektiği fotoğrafları yine Dawson tarafından internette yayınlandı. Dawson bununla yetinmeyip bu fotoğrafları Berry’nin annesine de gönderdi. Berry, Dawson’ı mahkemeye verdi.

93/100

Vanessa Hudgens Disney yapımı High School Musical’in 18 yaşındaki yıldızının erkek arkadaşı tarafından çekilen çıplak fotoğrafları internette yayınlanınca büyük gürültü koptu. Hudgens aylar sonra hayranlarından bu durum için özür diledi.

94/100

Carla Bruni Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi eski manken Carla Bruni, izinsiz olarak gençliğinde çektirdiği çıplak fotoğrafı kullanan bir firmayı mahkemeye verdi.

95/100

Demi Moore Günümüzün yaşlanmayan yıldızı...

96/100

Moore’un ünlü olmadan önce çektirdiği çıplak fotoğraflar

97/100

1980′lerin ilk yarısında yani Moore bir yıldız olduktan sonra yeniden ortaya çıktı.

98/100

İşte Demi Moore ve olay yaratan fotoğrafları

99/100

Bu kareler hayranları tarafından hiç unutulmadı

100/100