Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Unutulmaz kavgalar

ALKAN'A ŞİDDET: Bir zamanların Afrodit lakaplı sinema sanatçısı Banu Alkan, uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'den canlı yayında tokat yemişti. 'Dobra Dobra' programına konuk olan iki sevgili, sohbet ederken Banu Alkan'ın Taşdemir'e bir bardak su atması üzerine, Taşdemir sinirlenerek Alkan'ı tokatlamıştı. Olaya reklam diyenler de oldu, Taşdemir'i kadına şiddet uyguladığı için kınayanlar da…

1/12

İKİKERE KİKİ: Cem Davran ve Hande Ataizi'nin birlikte sundukları 'İkikere Kiki' adlı programın konuğu Sevda Demirel: "Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur'' deyince Hande Ataizi de Demirel'e, fuhuştan gözaltına alındığını hatırlattı. Bunun üzerine çok sinirlenen Demirel, ''Ne diyorsun sen'' diyerek ayağa fırlayıp, Hande Ataizi'ni tokatladı.

2/12

şEMSİYELİ SALDIRI: Hande Ataizi bu defa şiddete maruz kalan değil, kavga çıkaran taraftaydı. Güzel oyuncu, bar çıkışında, soru soran gazetecilere sinirlenip, elindeki şemsiyeyle kendisini görüntülemeye çalışan kameramana vurdu. Ataizi daha sonra kendini şu sözlerle savundu: "Yol boyunca peşimden gelip sinirlerimi kaldırdılar. Niye çekiyorlar anlamıyorum. Beni taciz ediyorlar. O anda tepem attı."

3/12

TUVALETE KİTLEDİ: Eşinden dayak yiyen ünlü kadınlar kervanının bir diğer yolcusu da Zeynep Tokuş. Güzel oyuncu, iki yıl önce kendisini önce dövüp sonra da tuvalete kilitlediğini söylediği, jinekolog eşi Alp Nuhoğlu'ndan şikayetçi olmuştu. Ancak daha sonra şikayetini geri alan Tokuş, eşiyle barıştı ve boşanmayacağını açıkladı. Ünlü çift bu olayın üzerinden yaklaşık iki yıl geçtikten sonra boşandı.

4/12

ASENA DA NASİBİNİ ALDI: Dansöz Asena, İbrahim Tatlıses'le birlikte oldukları dönemde, bir benzincide ünlü türkücüden dayak yerken görüntülenmişti. Tatlıses ve Asena olaydan kısa bir süre sonra ayrıldılar. Asena, Tatlıses'ten dayak yiyen ilk kadın değildi. Ünlü türkücü yıllar önce birlikte olduğu, kızı Melek Zübeyde'nin annesi Perihan Savaş'ı da feci şekilde dövmüş, olay basına yansımıştı.

5/12

BOŞANDI AMA KURTULAMADI: Türkücü Pınar Dilşeker, beş yıl önce, eski eşi Çetin Yılmaz tarafından şiddet gördüğünü iddia ederek Kadıköy Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Dilşeker, adliye çıkışı gazetecilere şu açıklamayı yaptı: "Evliliğim boyunca sürekli dayak yedim. Boşandım ama hala şiddetten kurtuladamadım."

6/12

ZERRİN'DEN DAYAK: Zerrin Özer ve Hülya Avşar şu anda çok iyi iki dost. Ama yıllar önce aralarında yaşanan kavgayı Zerrin Özer, 'Bir Sarışın Küçük Kız' adlı kitabında anlattı. Meğer Zerrin Özer, Hülya Avşar'la birlikte Çakıl Gazinosu'nda program yaptıkları dönemde, Avşar'ın 'konsomatris' benzetmesine sinirlenip, onu kuliste kapı arkasına sıkıştırarak tekmelemiş.

7/12

NANE NANE DAYAK: Birkaç yıl önce Türkiye'nin gündemini işgal eden ve çok konuşulan olaylardan biri de; 'Çikita Muz' ve 'Nane Nane' gibi ilginç sözleri olan şarkılar seslendiren Ajdar'la, fantezi müzik şarkıcısı Alihan arasında yaşanan kavgaydı. 2007 yılında, bir karaoke barda meydana gelen olayda, Ajdar; söylediği sözlere sinirlenen Alihan'dan dayak yemişti.

8/12

YÜZÜĞÜ TAKILDI: Farklı bir şiddet Oyuncu Tardu Flordun'un adı Arzu Yanardağ'la birlikte olduğu dönem enteresan bir şiddet olayıyla anılmıştı. Sevgilisi tarafından burnunun ısırıldığı gerekçesiyle hastaneye giden ve burnuna dikiş attıran Yanardağ, Flordun'dan davacı oldu. Flordun ise, tartışırlarken yüzüğünün Yanardağ'ın hızmasına takıldığını söylemişti.

9/12

SARHOŞLARLA KAVGA ETTİ: 'Bir İstanbul Masalı'nda, Zekeriya rolüyle beğeni toplayan oyuncu Emre Karayel de bir kavgayla anıldı. Bir grup gençle tekme tokat kavga ederken görüntülenen oyuncu olaydan sonra, "Çok alkollüydüler, o kafayla beni ayıklayacaklardı" dedi.

10/12

AYRIMCILIK YOK: Ünlü şarkıcı Teoman; geçtiğimiz yıl bar çıkışı, onu arkasından tutup çektiği gerekçesiyle bir muhabiri yumrukladı. Teoman daha dayak atarken sınıf, meslek, yaş ayrımı yapmadığını şu açıklamayla dile getirdi: "Önümde kameralar vardı, ışıkları yanıyordu. Biri arkamdan tutup çekti. Bunu muhabir değil avukat da yapsaydı o yumruğu yerdi."

11/12

MEDYUMLAR SAVAŞI: Ve belki de en unutulmaz kavga... Medyum Memiş'in Medyum Keto'yu canlı yayında yumruklaması...

12/12