Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio kovuldu

Ünlü model Alessandra Ambrosio, sorumsuz davranışları nedeniyle işinden oldu.

1/19

ANTALYA'da 9 Ocak'ta düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show'da baş manken olarak podyuma çıkması planlanan Alessandra Ambrosio, sorumsuz davranışları nedeniyle işinden oldu.

2/19

Şova sayılı günler kala menajeriyle irtibat sağlamayan ve Dosso Dossi yetkililerinin taleplerine kayıtsız kalan ünlü top modelin sözleşmesi iptal edildi. Ambrossio'nun yerine Lindsay Ellingson'un podyuma çıkacağı açıklandı.

3/19

Ünlü top model ile bir haftadan fazla bir süredir temas sağlayamadığını ve mesajlarına yanıt alamadığını belirten menajeri, Dosso Dossi yetkililerine üzüntüsünü dile getirdi.

4/19

Ünlü top modelin daha önce de benzer sorumsuz davranışlarda bulunduğunu belirten menajeri, kendisiyle bir daha çalışmama kararı aldıklarını da söyledi.

5/19

Yaşanan gelişme üzerine Dosso Dossi yetkilileri yeni bir isim belirledi. Londra'da geçen aylarda düzenlenen Victoria's Secret defilesine çıkan Lindsay Ellingson'ın 9 Ocak'ta Antalya'da gerçekleştirilecek defileye baş manken olarak çıkmasına karar verildi.

6/19

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, ellerindeki kontrat gereği her türlü hukuki haklarını saklı tutacaklarını söyledi. Eraslan, “Bu son dakika durumu bizim için hiç iyi olmadı.

7/19

Biz kontrat gereği üstümüze düşenleri yerine getirdik. Uçak biletleri dahi alınıp kendilerine gönderilmişti. Şimdiye kadar pek çok top model ile çalıştık.

8/19

İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyoruz. Hiçbir sorumuza yanıt alamıyoruz. Hukuki haklarımızı kullanacağız" dedi.

9/19

Dosso Dossi Fashion Show'u hiçbir şekilde riske edemeyeceklerini belirten Hikmet Eraslan, "Bizim için şov devam ediyor. 9 Ocak'taki şovumuzu tüm ihtişamıyla gerçekleştirmek için hazırlıklarımızı tamamladık.

10/19

Lindsay Ellingson da moda otoritelerinin dikkatini çeken ünlü bir manken. Son Victoria's Secret defilesinde de kendini ispat etti" diye konuştu.

11/19

Lindsay Ellingson, 9 Ocak'ta Antalya'da düzenlenecek şova katılacağını yayımladığı sosyal medya mesajlarıyla duyurdu.

12/19

Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından bir mesaj yayınlayan Lindsay Ellingson, “Merhaba Türkiye. Dosso Dossi Fashion Show'a katılacağım için çok mutluyum. Antalya'da görüşmek üzere" diye yazdı.

13/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

14/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

15/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

16/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

17/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

18/19

Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio

19/19