Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yeşilçam'ın kadınları

Geçmişte Yeşilçam’da yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Yeşilçam’a yenilmemiş, isimlerini ve başarılarını günümüze kadar taşımış, izlemekten zevk aldığımız, adlarından saygıyla bahsettiğimiz, birbirinden inatçı 21 kadın, bu kez kamera karşısına değil en doğal halleriyle deklanşör karşısına geçtiler ve ortaya bir birinden güzel fotoğraflar çıktı.

1/12

Ayla Algan, Demet Akbağ, Devlet Devrim, Fatma Karanfil, Füsun Demirel, Gülsen Tuncer, Lale Belkıs, Macide Tanır, Mine Soley, Nazan Adalı, Nedret Güvenç, Nilüfer Aydan, Uğur Kıvılcım, Ülkü Ülker, Seden Kızıltunç, Serra Yılmaz, Suna Selen, Suzan Avcı, Şerif Sezer, Tulu Çizgen ve Tomris Oğuzalp’in evlerinde yapılan özel çekimler sonucu usta fotoğrafçılar tarafından elde edilen bu kareler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İstanbul Bahçeşehir Kültür Merkezi’nde gerçek sahiplerinin de katılımıyla sergilenecek.

2/12

Yeşilçam’ın Kadınları” sergisinde fotoğrafı yer alan bazı sanatçılar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle küçük bir söyleşi de gerçekleştirecekler. Şimdiye kadar bin bir kadın halini başarıyla canlandırmış sinemaların ustaları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın hakları konusunda ne düşündüklerini katılımcılarla paylaşacaklar.

3/12

4/12

5/12

6/12

7/12

8/12

9/12

10/12

11/12