Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Zamanın yok ettiği isimler

FİRDEVS GÜNEŞ O Popstar yarışmanın en dikkat çekici star adaylarından biriydi. Abidin'in birinci olduğu ilk Popstar yarışmasında Firdevs de ikinci sıraya yerleşmişti.

1/30

FİRDEVS GÜNEŞ Albüm çıkardı ama istediği çıkışı bir türlü gerçekleştiremedi. O da yarışmadan sonra kısa sürede unutuldu.

2/30

ABİDİN ÖZŞAHİN Türkiye'nin' Popstar yarışması' kavramıyla tanıştığı ilk serinin yıldızıydı Abidin Özşahin... Tarkan'a benzerliğiyle kısa sürede şöhret oldu...

3/30

ABİDİN ÖZŞAHİN Aşktan Yana adlı bir albüm çıkarttı. Abidin Özşahin müzikal anlamda aktif olarak hala çalışmaktadır.

4/30

BAYHAN GÜRHAN Pop star adaylarının en parlaklarından biriydi. Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan ünlü Hayalet filminden Unchained Melody’yi bile seslendirdi.

5/30

BAYHAN GÜRHAN Yarışma sırasında jüri üyesi Deniz Seki ile girdiği tartışma gündemde kalmasını sağladı. Hayal Edemiyorum adlı bir albüm çıkardı. Ama o da hayalini gerçekleştirip bir pop star olamadı.

6/30

EMRAH KESKİN Popstar yarışmasında aradığını bulamayan bir diğer isim de Emrah Keskin. Yarışma sonrası mağdur olduğunu düşünen Keskin, gençlerin bu tür yarışmalara girmemeleri konusunda uyarmak için Yarışma Zedeler adında bir dernek kurdu.

7/30

8/30

AYDAN KAYA İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema TV bölümünde öğrenimini sürdüren Kaya, sesinin yanısıra çarpıcı fiziğiyle de dikkat çekmişti.

9/30

AYDAN KAYA Pop star olamadı ama Elveda Derken adlı dizide oynadı.

10/30

AYDAN KAYA Aydan Kaya, 'Adım Adım' adlı yeni bir albüm çıkardı. Aydan, Chris de Burgh ile de düet yaptı.

11/30

TARIK Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden Tarık, Yeşim Salkım’ın desteğiyle albüm yaptı ama tutulmadı. Sonunda gece kulüplerinde şarkı söylemeye başladı. Şimdi ise ne yaptığı bilinmiyor.

12/30

TÜLİN KOCA - CANER TOYGAR Benimle Evlenir misin yarışmasının yıldızı bir türlü barışmayan aşıkları Tülin Koca ve Caner Toygar. Diğer yarışmacılara göre şöhretlerini biraz daha uzun sürdürebilen iki TV ünlüsü olmayı başardılar.

13/30

TÜLİN KOCA - CANER TOYGAR Caner kimi zaman karıştığı kavgalarla kimi zaman katıldığı TV programlarındaki tuhaf tavırlarıyla gündeme geldi. Kısa süren bir dizi serüveni oldu. Kazandığı ani şöhreti istediği gibi sürdüremedi. Tülin ile Caner de kısa sürede unutulan şöhretler kervanına katıldı.

14/30

HÜLYA YAMANOĞLU Hülya Yamanoğlu Biri Bizİ Gözetliyor yarışmasında adını duyurmuştu. Kısa sürede unutulan Yamanoğlu aylar sonra bambaşka bir şekilde gazete sayfalarına taşındı. Yamanoğlu, Barbi adı verilen fuhuş operasyonunda gözaltına alındı. Ama onun yıldızı da kısa sürede söndü. Çıkardığı kitap bile şöhretler dünyasında tutulmasını sağlayamadı.

15/30

SİNEM UMAŞ Gelinim Olur musun adlı yarışma onun hayatını bir anda değiştirdi. Özellikle 'kaynana Semra' ile atışmaları onu bir anda Türkiye'nin gündemine taşıdı.

16/30

SİNEM UMAŞ Ancak yıldızı parladığı kadar ani bir şekilde söndü. Yarışmadan sonra adı bir fuhuş operasyonuna karıştı. Bir kaç gece kulübünde şarkıcı olarak sahneye çıktı.

17/30

SİNEM UMAŞ Kısa şöhreti ve yarışmadan kazandığı para ödülü yanına kar kaldı.

18/30

ARZU BUDAK BBG ünlülerinden biri daha. Bir süre müzik kanallarında VJ'lik yaptı, bir sinema filminde oynadı. Ama o da istediği şöhreti bir türlü yakalayamadı.

19/30

ERAY SEZER Onun şöhreti de kısa sürdü. Bir TV dizisinde oynadıktan sonra kayıplara karıştı.

20/30

KAAN İŞÇİL BBG programının üçüncü serisinin birincisi.

21/30

KAAN İŞÇİL Son olarak konuk olarak katıldığı bir TV programında göründü.

22/30

EDVARD BOZUKLUOĞLU 05 Edi de Biri Bizi Gözetliyor birincisi. Bu birincilikten sonra şöhreti uzun sürmedi.

23/30

EDVARD BOZUKLUOĞLU Son olarak eşiyle birlikte trajik bir olay sebebiyle gündeme geldi. Bozukluoğlu'nun eşi tüp bebek tedavisi sırasında tüberküloz kapınca minik bebekleri Can'ı kaybeden çift yargıya başvurdu.

24/30

GAYE TOPBAŞ O da BBG şöhretlerinden. Herşeye muhalefet etmesi, herkesle tartışması onu da nefret edilerek sevilen ünlüler arasına soktu. Ama Gaye'nin şöhreti de yarışmayla birlikte tarihe karıştı.

25/30

SEMRA YÜCEL Sinem'in katıldığı aynı yarışma ona da şöhretin kapılarını açtı. Sivri dili, kural tanımazlığı ve bildiğinden şaşmazlığı ile 'nefret edilerek sevildi."

26/30

SEMRA YÜCEL Ama bu yarışmada kazandığı şöhret ona pahalıya mal oldu. Sinem'le evlenmek isteyen ve "Sen aşık olursan ben sana söylerim" dediği oğlu Ata'yı yarışmadan kısa bir süre sonra kaybetti. Semra Hanım bu en son bir TV kanalında evlilik programı sundu.

27/30

MELİH DEĞİRMENCİ İlk BBG'nin birincisi Melih'in müzik ve dizi deneyimi hüsranla sonuçlandı.

28/30

MELİH DEĞİRMENCİ Kısacık şöhreti de tatlı bir anı olarak kaldı.

29/30

UĞUR BODUR Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden biri daha. Maço tavırlarıyla yarışma yayınlandığı sürece ilgi odağı oldu. Ama onun şöhreti de kısa sürede bitti

30/30