Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
134.150
0.16%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C
  Abdüllatif Şener küçük bir toplulukla miting yaptı

  Abdüllatif Şener küçük bir toplulukla miting yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bizden ayrılanların esamesi okunmuyor" dediği isimler arasında yer alan Şener, son olarak Seydişehir'de bir şenlikte vatandaşlarla bir araya geldi.
  • Haber Merkezi
  • 04.09.2019 - 19:38
  • Güncelleme : 04.09.2019 - 19:38

  AK Parti'nin kurucularından olan ve önemli görevlerde bulunan Abdüllatif Şener, partisinden ayrılarak yeni bir parti kurmuştu. Ancak parti başarısız olduktan sonra CHP'ye geçen Şener, Konya'dan milletvekili yapıldı.

  Yeni parti kurduğu dönemde iktidara gelme konusunda oldukça hevesli olan Abdüllatif Şener, artık siyaset gündeminden tamamen düştü.

  ESAMELERİ OKUNMUYOR

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdüllatif Şener'e de göndermede bulunarak AK Parti'den ayrılan bazı isimlerin artık esamesinin okunmadığını söylemişti.

  SESLENDİĞİ TOPLULUK PARMAKLA SAYILACAK KADAR AZDI

  Abdüllatif Şener, son olarak Seydişehir Taraşçı Mahallesi'nde üçüncüsü düzenlenen Akdağ Yayla Şenliği'ne katıldı.

  Abdüllatif Şener küçük bir toplulukla miting yaptı #1

  Şener, alanda yaptığı konuşmasında, "Yılda bir kez de olsa ulusça sevinçlerimizi, üzüntülerimizi paylaşmamız bu tür organizasyonlarla olmuştur. Anadolu’da bin yıldır, sevgi muhabbeti insana verilen değer, komşuya saygı ayrılık ve kaygılar bu topraklarda yer verilmemiştir. Bu beraberlik coşkusu bize bu toprakları vatan yapmıştır. Binlerce yıllık bu kültürle, her yıl bu şenlikler Anadolu'nun her köşesinde gerçekleştirilmektedir. Birlik ve beraberlik ruhunun taşınması buradan geçmektedir. Sevgi ve kardeşliğimizden hiçbir zaman ayrılmayalım." ifadelerini kullandı.

  Abdüllatif Şener küçük bir toplulukla miting yaptı #2

  Abdüllatif Şener küçük bir toplulukla miting yaptı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir