Euro
15.2629
-0.16%
Dolar
13.6059
0.12%
Altın
792.2680
-0.30%
Borsa
1937
-0.75%
Bitcoin
500.205
-2.05%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C
  Adnan Oktar ve kızlarından Roman şov

  Adnan Oktar ve kızlarından Roman şov

  Adnan Oktar, Roman havasıyla dans etti. Ardından Şehitlere rahmet okudu..
  • 26.08.2012 - 14:40

  Adnan Oktar ve kızlarından Roman şov #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER    A9 TV'de genç kızlarla yaptığı sohbetlerle adından söz ettiren Adnan Oktar, son dönemlerde sergilediği dans figürleri ile gündeme geliyor. 

  ROMAN HAVASINDA DANS ETTİ

  Programında güncel konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Adnan Oktar, farklı tarzda müzikler çalarak ilginç dans figürleri sergiliyor. Genç kızlarında danslarıyla kendisine eşlik ettiği Adnan Oktar, figürlerine her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Bu kez Oktar'ın repertuarında Roman havası vardı.. Roman havası çalan Oktar kızlarla birlikte dans etti. 

  ÖNCE ROMAN SONRA ŞEHİT CENAZESİ

  Müzik devam ederken bir anda müziği kesen Oktar, elindeki tesbihi çekerek Şehit cenazelerinde çalınan bandoya değindi. Bando gereksiz diyen Aktar, "Tekbirlerle salavatlarla yer gök inlesin.." dedi.

  İŞTE O GÖRÜNTÜLER

   HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ..  
  Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Ensonhaber :)


  Görüş Bildir