Euro
10.2709
0.01%
Dolar
8.4554
-0.55%
Altın
501.15
0.37%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
410.500
-3.13%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C
  Ahmet Davutoğlu: Netanyahu insanlık suçu işlemiştir

  Ahmet Davutoğlu: Netanyahu insanlık suçu işlemiştir

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Paris'te bulunduğu zamana kadar İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Paris yürüyüşüne katılacağı hakkında bir bilgisi olmadığını söyledi.
  • 15.01.2015 - 09:56

  Ahmet Davutoğlu: Netanyahu insanlık suçu işlemiştir #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Netanyahu'nun Paris yürüyüşüne katılımını değerlendirdi. Davutoğlu sert açıklamalarda bulundu.

  "KATILACAĞINA İLİŞKİN BİR BİLGİ YOKTU"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tutumuna katıldığını belirterek şunları söyledi; "Cumhurbaşkanımızın tutumu doğrudur. Ben Paris'te bulunduğum zamana kadar İsrail Başbakan'ın katılacağına ilişkin bir bilgi yoktu sonradan çıktı. Orada da yalnızları oynadı.

  Ahmet Davutoğlu: Netanyahu insanlık suçu işlemiştir Video

  "NETANYAHU İNSANLIK SUÇU İŞLEMİŞTİR"

  Paris'te katliam yapan teröristler ne kadar insanlık suçu işlemişse Gazze'de çocukları katleden, binlerce evi yok eden her fırsatta Filistinliyi öldürmeyi doğal hale getiren, bizim için uluslararası sularda yardım taşıyan gemideki vatandaşlarımızı katleden bir hükümetin başı olarak Netanyahu aynı Paris'teki katiller gibi insanlık suçu işlemiştir. Orada olması aynı perspektifte olaya baktığını göstermez. Bizim tarihimizde şahittir, bugünkü politikamız da şahittir."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir