Ahmet Hakan: Tez o isimleri kasap vitrininden çekin

Ahmet Hakan: Tez o isimleri kasap vitrininden çekin

Ünlüler arasında son trend bu aralar dinlendirilmiş etler.. Futbolcusundan iş adamına, sanatçısından oyuncusuna kadar herkesin etleri kendine özel.. En önemli müşterisi ise et yemede rekoru bile olan Bülent Ersoy..

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugün köşesinde o etleri tüketen ünlüleri sert bir dille eleştirdi. Hakan, Günaydın'ın vitrininde etleri olan ünlüleri topa tuttu. "Yediği etle hava atanları ilk defa görüyoruz." diyen Hakan "Bu ayıba dur demek durumundasınız." diyerek o ünlülere seslendi.

YEDİĞİ ETLE HAVA ATANLAR

Ahmet Hakan: Tez o isimleri kasap vitrininden çekinYandaki fotoğrafta "Günaydın" adlı et lokantasının vitrinini görüyorsunuz. Vitrinde etler var, etlerin üzerinde etleri ayıranların isimleri...

Arabalarıyla hava atanları gördük. Zenginliğiyle tafra satanları gördük. Fakat yediği etle hava atanları ilk defa görüyoruz. İnsanın mal varlığını sergilemesi görgüsüzlük ise, yediğini, içtiğini sergilemesi görgüsüzlükte bir doruktur.

TEZ ELDEN O İSİMLERİ VİTRİNDEN ÇEKİN

Orada isimleri bulunan şan sahibi insanlara sesleniyorum: Belki Günaydın adlı restoranın sahibi "kasap amca", işi reklama dökmüş olabilir.

Tez elden ya etlerinizi ya da isimlerinizi o kasap vitrininden çekin.

İstediğiniz yerde istediğiniz kadar dinlendirilmiş et tüketebilirsiniz. Ancak bu ayıba dur demek durumundasınız.