Petrol
115.03
0.69%
Euro
16.69
2.74%
Dolar
15.80
1.68%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.384
2.31%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Ak Partili Gökcen Özdoğan Enç'ten Leman Sam'a tepki

  Ak Partili Gökcen Özdoğan Enç'ten Leman Sam'a tepki

  Gökcen Özdoğan Enç, twitter'da 'Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır' diye paylaşımda bulunan Leman Sam'a "Sanatçı müsveddesi" diyerek tepki gösterdi.
  • 05.10.2014 - 14:27

  vekil

  AK Parti'nin Antalya İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma töreni sırasında partililere seslenen AK Parti milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, sanatçı Leman Sam'ın twitter hesabından yaptığı 'Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır, IŞİD beni şaşırtmıyor' paylaşımına sert tepki gösterdi.

  "SANATÇI MÜSVEDDESİ DİYE BAHSETMEK İSTİYORUM KENDİSİNDEN"

  Gökcen Özdoğan Enç,  "Sanatçı müsveddesi diye bahsetmek istiyorum ben kendisinden. Sosyal paylaşım sitesinde attığı bir mesajla, 'Benim için kurban kesenin IŞİD, IŞİD terör örgütü taraftarı arasında fark yoktur' mealinde bir cümlesi oldu. Onu şiddetle kınıyorum, bizim inancımıza saygı duyması gerektiğini ne yazık ki hala öğrenememiş. Sadece ona şu vahiyle cevap vermek istiyorum. Kuran-ı Kerim'den, 'Kesilen kurbanların etleri ve kanları bana ulaşmaz fakat sizin takvanız bana ulaşır.' Biz bu doğrultuda, bu düşünceyle kurbanlarımızı kesiyoruz. Yani bizi IŞİD militanıyla eşdeğer gören anlayışı, anlayış sahiplerini kınıyorum. Biz kutsal alan ve inanışlara saygılıyız. Herkes de bizim kutsal alanlarımıza ve inanışlarımıza saygı göstersin diyorum" ifadesinde bulundu.

  Arınç'tan Leman Sam'a: Zavallıyı kınıyorum İZLE

  Leman Sam: Benim için IŞİD ile kurban kesen birdir haberi

  Ak Partili Gökcen Özdoğan Enç ten Leman Sam a tepki #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir