Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı

  Hasta olan annesini ziyaret etmesi için izin verilen Alaattin Çakıcı, Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan yoğun güvenlik önlemleri altında İstanbul'a getirildi.
  • 15.11.2014 - 13:57
  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı

  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı #1

  Yoğun güvenlik önlemleri altında saat 12.50'de Ankara’dan THY’nin tarifeli seferiyle polis nezaretinde İstanbul'a getirilen Alaattin Çakıcı, Atatürk Havalimanı’nda aprondan uçağın altına yanaşan Jandarmaya ait bir araca alınarak yoğun güvenlik önlemleri altında annesinin evine götürüldü.

  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı İZLE

  Saldırı düzenleme ihtimali bulunan en önemli isimlerden biri Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik. Onur Özbizerdik, geçtiğimiz günlerde tahliye olduktan 12 saat sonra bar güvenlik görevlisini bacağından vurarak kayıplara karışmıştı. Özbizerdik, polisin yaptığı aramalara rağmen bulunamamıştı. Onur Özbizerdik, annesi Uğur Kılıç'ı öldürttüğü için Alattin Çakıcı'ya hasım durumda. Annesi Uğur Kılıç, Onur Özbizerdik'in gözleri önünde Uludağ'da Alaattin Çakıcı'nın azmettirmesiyle vurularak öldürülmüştü.

  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı #2

  POLİS NURİŞ VE ÇETESİ'NE DE DİKKAT KESİLDİ

  Polisin dikkat kesildiği ikinci grup ise Nuriş (Nuri Ergin) ve çetesi. Alaattin Çakıcı'ya düşmanlığını her fırsatta dile getiren cezaevindeki çetenin elebaşı Nuri Ergin'in adamlarının saldırı düzenleme ihtimaline karşı da önlemler alınmış durumda.

  Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı #3


  Görüş Bildir