Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.983
-0.10%
24ºC
İstanbul
Çok bulutlu 24 C
  Ali Fuat Yılmazer sağlık kontrolünden böyle çıktı

  Ali Fuat Yılmazer sağlık kontrolünden böyle çıktı

  Emniyette paralel yapıya ilişkin yürütülen casusluk ve yasa dışı dinleme soruşturmaları kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer polisleri azarladı.
  • 23.07.2014 - 09:50

  Ali Fuat Yılmazer sağlık kontrolünden böyle çıktı #1

  Yılmazer, bugün sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirildi. Gazetecilerin hastane çıkışında "Bir şey diyecek misiniz?" sorusuna Ali Fuat Yılmazer, kelepçelenmiş ellerini havaya kaldırıp, "Diyeceğim zamanla; ama bunları görün. Bu şeref madalyalarını görün. Bu, bugünün şeref madalyalarıdır" dedi.

  ŞIK GİYİMLİ POLİS MÜDÜRÜ

  Ali Fuat Yılmazer'in sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesi alınması için emniyete götürülürken giyim tarzı da dikkat çekti. Dünyaca ünlü İtalyan marka Gucci gözlükleri ve Armani gömleğiyle eski polis müdürünün gazeteciler önünde "şov yapması" ilginç bir ayrıntı olarak ortaya çıktı. 

  Ali Fuat Yılmazer sağlık kontrolünden böyle çıktı #2

  POLİSLERİ AZARLADI

  Yılmazer daha sonra da koluna giren polisleri göstererek, "Bunlar da bugünün polisliği kardeşim. Rezalara yapılmamış polisliğe maruz kalıyoruz. Türkiye görecek; tarihe geçecek bu şeref madalyaları. Devletimden aldığım şeref madalyaları" diye konuştu.

  Ali Fuat Yılmazer polisleri azarladı İZLE 

  "MÜDÜRÜM LÜTFEN"

  Bu sırada polisler de "Müdürüm lütfen" şeklinde sözlü müdahalede bulunup Ali Fuat Yılmazer'i polis otomobiline bindirmeye çalıştı. Yılmazer de bunun üzerine polislere, "Ne güzel polislik. Şov yapın kardeşim kameralara. Şov yapıyorsunuz ya. Poz verseniz ya" şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından polis aracına bindirilen Yılmazer emniyete götürüldü.


  Görüş Bildir