Euro
9.7837
0.15%
Dolar
8.124
0.21%
Altın
466.87
0.66%
Borsa
1.362
-0.25%
Bitcoin
452.161
2.53%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Ankara Üniversitesi Perinçek'in sempozyumunu iptal etti

  Ankara Üniversitesi'nde aralarında Doğu Perinçek'in de olacağı sempozyum iptal edildi.
  • Haber Merkezi
  • 24.12.2015 - 11:36
  Ankara Üniversitesi Perinçek'in sempozyumunu iptal etti

  Ankara Üniversitesi’nde, 26-27 Aralık tarihlerinde Dr. Abdülkadir Noyan Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan “Aydınlanma Sempozyumu” dün akşam saatlerinde elektrik tesisatının “arızalandığı” gerekçesiyle iptal edildi.

  Ankara Üniversitesi Perinçek in sempozyumunu iptal etti #1

  BAŞKA SALON İSTEĞİNE RET

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Dr. Abdulkadir Noyan Salonu’nda yapılması planlanan sempozyuma iki gün kala,“Elektrik tesisatında arıza oluştu.” denilerek salonun verilemeyeceği bildirildi. Sözlü tebligatın üzerine fakülteye giderek diğer salonlardan birini talep eden topluluk yöneticilerine başka gerekçelerle fakülte yönetimi tarafından olumsuz yanıtlar verildi.

  PERİNÇEK, FEYZİOĞLU, ÇÖLAŞAN..

  Türkiye Gençlik Birliği ve Bilim ve Ütopya Dergisi’nin öncülüğünde Ankara’daki üniversite topluluklarının çağrıcılığıyla düzenlenecek olan sempozyumda Doğu Perinçek, Metin Feyzioğlu, Tansel Çölaşan gibi isimler olacaktı.

  GEÇTİĞİMİZ SENE OLAYLAR ÇIKMIŞTI

  Doğu Perinçek'in de katılacağı sempozyumun iptal edilmesinin ardından sosyal medyada tepkili tweetler atıldı.  Ankara Üniversitesi'nde geçtiğimiz sene Perinçek ve Öcalan taraftarı olanlarla karşıt görüşlü öğrenciler kavga etmişti.

  Ankara Üniversitesi Perinçek in sempozyumunu iptal etti #2

  PERİNÇEK ÖCALAN'A GÜL VERMİŞTİ

  İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 90'lı yıllarda PKK lideri Abdullah Öcalan'la Bekaa Vadisi'nde buluşmuş ve aralarında sıcak bir sohbet geçmişti. O görüşme sırasında Öcalan Doğu Perinçek'e gül vermişti. Şimdi ise iki ismin taraftarları Ankara Üniversitesi'nde birbirine giriyor..

  Ankara Üniversitesi Perinçek in sempozyumunu iptal etti #3

  Ankara Üniversitesi Perinçek in sempozyumunu iptal etti #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir