Euro
11.0454
0.17%
Dolar
9.4994
0.2%
Altın
548.94
0.18%
Borsa
1.519
0.67%
Bitcoin
560.455
-3.69%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C
  Ankara'da yoğun kar yağışı İZLE

  Ankara'da yoğun kar yağışı İZLE

  Başkent'te etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi. Ankara Valiliği yoğun kar yağışına rağmen sadece merkezden uzak 6 ilçede tatil ilan etti.
  • 06.01.2015 - 09:08

  ankara

  Ankara'da gece saatlerinde kar yağışı başladı. Yüksek yerlerde etkili olan kar yağışının etkisini gün boyunca şehir genelinde artırması bekleniyor.

  Belediye ekipleri, buzlanma olayına karşı önlem aldı. Ekipler, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

  OKULLAR TATİL DEĞİL

  Bu durum üzerine özellikle öğrenci velilerinde merak uyandıran durum ise "Ankara'da Okullar Yarın Tatil mi?" sorusu oldu. Ankara Valiliği yoğun kar yağışına rağmen tatil kararı vermedi. Okullar bugün Ankara'da açık olacak ve eğitim devam edecek. Bu durumun ulaşımda yaşanacak aksamalar sebebiyle büyük sorun yaratması muhtemel görünüyor.

  Banu Tarancı - Ankara'da yoğun kar yağışı İZLE

  SADECE 6 İLÇEDE TATİL

  Ankara Valiliği'nin internet sitesinden yapılan açıklamada gün içerisinde alınacak meteorolojik bilgiler doğrultusunda yeniden değerlendirme yapılacağı, şimdilik Ayaş, Bala, Çamlıdere, Güdül, Haymana ve Polatlı ilçelerinde ilk-orta dereceli okullarda eğitim öğretime 1 gün süre ile eğitime ara verildiği açıklandı.

  VALİYE ULAŞILAMADI BAŞKET GENELİNDE TATİL YOK

  İstanbul'da akşam saatlerinde okullar için tatil kararı alınırken, yurtdışında bulunan Ankara valisine ulaşılamadığı için Ankara'da okullar tatil edilemedi. Vali Mehmet Kılıçlar yurtdışına çıktı, vali vekili olan Kemal Karadağ da ulaşamadığı vali olmadan kendi insiyatifiyle karar almaya korktu. Bu yüzden Ankara'da İstanbul'dan çok daha yoğun kar yağışı olmasına rağmen şehir genelinde okullar tatil edilmedi.

  Ankara güne karla uyandı - GALERİ

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #2

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #3

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #4

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #5

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #6

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #7

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #8

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #9

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #10

  Ankara da yoğun kar yağışı İZLE #11

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir