Euro
15.0143
3.77%
Dolar
13.2553
3.43%
Altın
757.87
3.11%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
759.114
2.51%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  Ankara'da yol verme kavgası İZLE

  Ankara'da iki araç sürücüsü arasında çıkan yol verme tartışması, kavgaya dönüştü.
  • 07.09.2014 - 12:13
  Ankara'da yol verme kavgası İZLE

  Ankara da yol verme kavgası İZLE #1

  Başkentin en işlek yerlerinden Anadolu Bulvarı üzerinde yol verme kavgası yüzünden meydana gelen olayda, yakını dövüldüğü için bir kadının çığlıklar atarak karşı tarafa saldırması dikkatleri çekti. Kavga anı DHA kamerasına saniye saniye yansıdı.

  BEYSBOL SOPASIYLA ÜZERLERİNE YÜRÜDÜ

  ODTÜ Kavşağı'nda iki aracın şoförleri, 'yol verme' nedeniyle birbirlerine bağırdı. Ardından iki aracın sürücüsü araçlarından çıkarak tartışmalarına devam etti. Tartışma, karşılıklı hakaretlerle kısa sürede kavgaya dönüştü. Bu sırada sürücülerden biri aracının bagajından beysbol sopasını çıkartarak diğer araçtaki iki kişinin üzerine yürüdü. İki kişi de sürücünün elindeki sopayı ele geçirmek için onu yere yatırarak dövmeye başladı.

  Ankara'da yol verme kavgası İZLE

  SOPA VE TEKMELERLE DÖVDÜLER

  Kavga sırasında yakınının yerlerde sopa ve tekmelerle dövülüp kanlar içerisinde kalan yüzünü görerek şoke olan kadın yardım için feryat etti. Kadın, yerdeki yakınını korumak için diğer gruba bir ara tekmeyle saldırdı. Bu sırada tesadüfen olay yerinden geçen sivil polis ve vatandaşlar kavgayı güçlükle ayırdı. Taraflardan biri olay yerinden uzaklaşırken, kadının bulunduğu araçtaki sürücü şikayetçi olmak için karakola gitti.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir