Aslı Baş'ın babası canlı yayında isyan etti - Video

Aslı Baş'ın babası canlı yayında isyan etti - Video

ENSONHABER.com/DETAY HABER Bodrum'da Ahmet Bayer'in evinin terasından düşerek hayatını kaybeden manken Aslı Baş'ın ikinci bilirkişi raporunda ünlü mankenin düşerek ölmediği, cinayete kurban gittiği kesinleşti.

Bunun üzerine 2 yıldır kızının ölümünün arkasındaki sır perdesinin aralanmasını bekleyen acılı baba canlı yayına çıktı.

ESKİ SAVCIYA TEPKİ

CNN Türk'teki 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Mehmet Baş, davanın bir önceki savcısını suçlayıcı açıklamalarda bulundu. Kendisine, "Şikayetçi olmayacağı yönünde jandarmaya ifade ver" dediğini öne sürdüğü savcı için "Bir savcı benim durumumdaki birine bunu söyleyebilir mi?" diye sordu.

"ÖMRÜMDEN 20 YIL GİTTİ"

Acılı baba Mehmet Baş, kızının ölümünün ardından şahsi olarak ne düşündüyse ikinci bilirkişi raporunda ortaya çıktığını belirtti.

Kızının ölümünden sonraki ilk 17 ayın davanın gidişatı açısından zor geçtiğini belirten Baş, bu durumu "Ömrümden 20 sene gitmiş kadar oldu" sözleri ile özetledi.

MEDYAYA SESLENDİ

Sözlerinin sonunda medyaya da seslenen acılı baba şunları kaydetti;

"Buradan bütün medya mensuplarına, yöneticilerine sesleniyorum. Benim kızımla ilgili haber yaparken 'Ahmet Bayer'in sevgilisiydi, uyuşturucu kullanıyordu, hap ve alkol kullanıyordu' gibi haberler yapmayın. Resmi raporlarla da ispatlandığı gibi benim kızım bu maddelerden hiçbirini kullanmıyordu"

ASLI BAŞ'IN BABASI İSYAN ETTİ

Aslı Baş'ın babası canlı yayında isyan etti - Video

Aslı Baş'ın babası canlı yayında isyan etti - Video