Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
151.205
1.41%
11ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 11 C
  Bahçeli AK Parti - CHP koalisyonunu istiyor

  Bahçeli AK Parti - CHP koalisyonunu istiyor

  Koalisyona kapılarını tamamen kapatan MHP lideri Bahçeli, AK Parti ile CHP'nin Türkiye'yi hükümetsiz bırakmamaları gerektiğini söyledi.
  • 14.08.2015 - 19:14

  Bahçeli AK Parti - CHP koalisyonunu istiyor #1

  MHP lideri Devlet Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Beklentimiz, AKP ile CHP'nin dürüstçe, hiçbir hesap yapmadan, korkularını aşarak, anlaşmazlığa neden olan tekliflerini soğumaya alarak tekrar bir araya gelmenin yollarını bulmalarıdır. Bu şartlar altında Türkiye hükümetsiz bırakılmamalıdır" dedi.

  MHP VARSA ÜMİT VARDIR

  Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Kamuoyuyla paylaştığımız daha önceki ilke ve şartlarımızın kabulü halinde, önce ülkem ve milletim diyen Türk siyasetinin 46 yıllık dev çınarı Milliyetçi Hareket Partisi değil elini, gövdesini taşın altına koymaya kararlıdır. Hiçbir şey bitmiş gibi düşünülmemelidir. MHP varsa her zaman Türk milleti ve Türkiye için ümit vardır" dedi.

  SEÇİM TEKRARINA KARŞIYIZ, AZINLIK HÜKÜMETİNE KARŞIYIZ, SEÇİM HÜKÜMETİNE DE KARŞIYIZ

  Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Seçim tekrarına olumlu bakmamız mümkün olmadığı gibi, azınlık hükümeti ya da seçim hükümeti kurulmasına da sıcak yaklaşmamız olmayacak bir şeydir" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir