Euro
10.0653
0.93%
Dolar
8.5421
1.37%
Altın
480.9
-1.06%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
405.333
0.50%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Bahçeli'nin fotoğrafçısı aday gösterilmedi

  7 Haziran'da Hakkari'den milletvekili adayı gösterilen Mehmet Ayhan Günaydın, 1 Kasım'da aday gösterilmedi.
  • 18.09.2015 - 09:19
  Bahçeli'nin fotoğrafçısı aday gösterilmedi

  Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım 2015 milletvekilliği genel geçimlerinde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.

  BAHÇELİ'NİN FOTOĞRAFÇISI ADAY GÖSTERİLMEDİ

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 21 yıldır fotoğrafçılığını yapan Mehmet Ayhan Günaydın, 1 Kasım genel seçimleri için milletvekili adayı gösterilmedi.

  Bahçeli nin fotoğrafçısı aday gösterilmedi #1

  7 HAZİRAN SÜRECİNİ ANLATMIŞTI

  Günaydın, 7 Haziran'da Hakkari'den aday gösterilmesinden sonra yaptığı açıklamada "Genel Başkanımız, milletvekilliği önceliğimin olmadığını, kendisine hizmetin benim için en büyük şeref olduğunu bilir. Niyetim Hakkari’yi harekete geçirmek, fikir meydanının boş olmadığını göstermek. Aday adaylığı başvurusu yaptıktan sonra geçen pazar beni çağırdı. Kendi birimimle ilgili emirlerini aldıktan sonra ne yaptığımı sordu.

  Her seçim döneminde şarkı, beste yapıyordum. Bu seçim dönemimde neden bir şey yapmadığımı sordu. ‘Yaptım’ dedim. ‘Getir dinleyelim’ dedi. Dinledi. ‘Çok güzel mesajlar var içinde, niye kullanmıyoruz? Kullanalım’ dedi.

  "NİYE TOKAT DEĞİL DE HAKKARİ"

  Tam çıkacakken kaşını kaldırdı ‘Hakkari’den Günaydın soyadlı biri aday olmuş. Gülerek, bir akrabalığın var mı?’ dedi. ‘Var efendim, babamın oğlu olur, bizzat kendimim’ dedim. ‘Niye bana haber vermeden böyle bir şey yaptın? Niye Tokat değil de Hakkari?’ diye sordu. ‘Daha doğusunu bulamadım’ dedim ve güldü." demişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir