Petrol
96.41
-0.25%
Euro
18.3019
0.02%
Dolar
17.9441
-0.03%
Altın
1.03
-0.07%
Borsa
2795
-1.59%
Bitcoin
429.444
2.75%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu

  Başbakan Davutoğlu, partisinin İl Başkanlığı'nın bayramlaşma programında konuştu.
  • 17.07.2015 - 12:01
  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde partisinin İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.Davutoğlu, programda partililere seslendi.

  YÜZDE 60'LIK BLOK ÇÖZÜLDÜ

  Davutoğlu, Meclis Başkanlığı seçimlerini hatırlatarak  "Meclis Başkanlığı için hazırlandık ve AK Parti adayı seçildi yüzde 60'lık blok çözüldü." dedi.

  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu #1

  Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları;

  AK Parti sadece Türkiye'nin değil Balkanların, Asya ve Afrika'nın da siyasi hareketidir. Bütün bu tarihi birikimi Sultanahmet Camii'nde gördük çünkü İstanbul saadet diyarıdır. 7 Haziran seçimlerinden çıktıktan sonra muhasebe yapılmaktadır. geçtiğimiz hafta Bosna'daydık hepsi bilir ki gözlerinde bir damla yaş olursa onu silecek olan Türkiye'dir, AK Parti'dir.

  TÜRKİYE'NİN GÖNÜL ANAHTARI AK PARTİ'NİN ELİNDE

  Birileri tek parti iktidarı olmamamız dolayası ile neredeyse şenlik yapmaya kalktılar bir aylık süreç gösterdi ki Türkiye'nin gönül anahtarı daima AK Parti'nin elinde olacak.

  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu #2

  İnşallah Osmanlı düzenini bugünlere getireceğiz. İstediler ki bir hayal kırıklığı olsun olmadı olmayacak. Bütün teşkilatımız ile görüştük ve geleceğin planlamasını yaptık. AK Parti tek başına iktidar olamadı diye şenlik yapanlar bilsin ki arkamızda milletin, müminlerin, mazlumların duası varken kimse durduramayacak.

  AK Parti herkesle görüşme yapacağını ortaya koydu. 7 Haziran'da yaptığım konuşmadan sonra hiçbir şey değişmedi o gece ne söylediysek şimdi de aynısını söylüyoruz.

  MECLİS BAŞKANLIĞI SEÇİMİ

  Biz bunları söylerken milli iradeden bahsederken onlar yüzde 60'lık bloktan bahsettiler hayali bir bloktan bahsettiler bizse ilkeli bir şekilde Meclis Başkanlığı için hazırlandık ve AK Parti adayı seçildi yüzde 60'lık blok çözüldü.

  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu #3

  BAYRAMDAN SONRA GÖRÜŞMELERE DEVAM

  Değişik senaryolar gündeme getirdiler bunlar başarıya ulaşamadı ulaşamayacak. Meclis Başkanlığı ve Başbakanlığı hak eden yegâne parti AK Parti'dir. Muhalefet parti liderlerine birkez daha sesleniyorum heybemizde ne varsa bu ülke için ortaya koyalım zamana oynamak yerine AK Parti öncülüğünde hükümet için hareket etmeliyiz. Bayramdan sonra görüşmelere devam edeceğiz. Bakanlar Kurulu ülke hizmetine devam edecek. Geçtiğimiz gün yaptığım teklifi tekrar ediyorum. Çevredeki ataş çemberinden Türkiye barış ile çıkacaktır özellikle HDP'ye çağrımız şudur gelin birlikte ortak bir deklarasyona imza atalım şiddet ve teröre karşı hak, adalet ve barışın yanında olacaktır. Türkiye'nin her yerinde barışı egemen kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.

  Başbakan Davutoğlu bayramlaşma programında konuştu #4

  "AK PARTİ MİLLİ İRADEYE GİTMEYE HAZIRDIR"

  Kendi ailenizle bayramlaşmadan buraya geldiniz. İnşallah hükümet kurulur AK Parti kadroları çalışmaya hazırdır. Muhalefet partilerinin uyumsuz tavırlarından dolayı hükümet kurulmazsa AK Parti milli iradeye gitmeye hazırdır.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir