Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Başbakan Davutoğlu'nu Kürt keskin nişancılar korudu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, önce Neçirvan Barzani, ardından da Mesud Barzani ile görüştü. Burada camiye giden Davutoğlu'nu Kürt keskin nişancılar korudu.
  • 21.11.2014 - 16:05
  Başbakan Davutoğlu'nu Kürt keskin nişancılar korudu

  Başbakan Davutoğlu nu Kürt keskin nişancılar korudu #1

  Davutoğlu, Neçirvan Barzani ile Başbakanlık Ofisi'nde bir araya geldi. Basına kapalı görüşmenin ardından heyetler arası çalışma kahvaltısı gerçekleştirildi. Başbakanı Davutoğlu daha sonra ise Mesud Barzani ile bir araya geldi. Davutoğlu ve Mesud Barzani, gazetecilere poz verdikten sonra basına kapalı baş başa görüşmeye geçti.

  DAVUTOĞLU'NDAN CAMİ ZİYARETİ

  Davutoğlu, Mesud Barzani ile Başbakanlık Ofisi'ndeki ortak basın toplantısının ardından Şoreş Caddesi'ndeki kentin en büyük camisi, Celil El-Hayat Camisi'ne geçti.

  Başbakan Davutoğlu nu Kürt keskin nişancılar korudu #2

  KÜRT KESKİN NİŞANCILAR KORUDU

  Davutoğlu'na cami çıkışında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başbakan Davutoğlu, vatandaşların ilgisine yanlarına gidip selamlayarak karşılık verdi. Davutoğlu'nu cami ziyareti boyunca etrafa yerleştirilen Kürt keskin nişancılar korudu. Davutoğlu'na Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan da eşlik etti.


  Görüş Bildir