Euro
11.0471
-0.18%
Dolar
9.5018
-0.36%
Altın
547.93
-0.36%
Borsa
1.509
0%
Bitcoin
581.000
-2.97%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C
  Başbakan Davutoğlu'nun balkon konuşması

  Başbakan Davutoğlu'nun balkon konuşması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'daki balkon konuşmasında "AK Parti bu seçimin galibidir ve birincisidir" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 07.06.2015 - 23:42

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 Genel Seçimler sonuçları sonrası balkon konuşması yapmak üzere Konya'dan Ankara'ya geldi. AK Parti Genel Merkezi'nde konuşan Davutoğlu, kimsenin kaybettiği seçimden galibiyet çıkarmaması gerektiğinin altını çizerek şunları söyledi:

  "11. SEÇİMİN DE BİRİNCİSİ AK PARTİ'DİR"

  "Milletimizin kararı her şeyin üstünde, gereği yapılacaktır. Bugün Ak Parti bir kez daha destan yazmıştır. Teşekkür ediyorum. Hep beraber bu kutlu yürüyüşümüz devam edecek inşallah. 10 seçim kazandık, 11. seçimin  de birincisi AK Parti'dir. Bu tecrübeyle Türkiye kendini bir kez daha ispatladı.

  Davutoğlu: 11. seçimin de birincisi Ak Parti'dir İZLE

  "AK PARTİ BU SEÇİMİN GALİBİDİR"

  AK Parti bu seçimin galibidir ve birincisidir. Kimse kaybettiği seçimden galibiyet çıkarmamalıdır. 6 bölgede birinci olan parti AK Parti'dir. Şimdiden zafer ilan eden ana muhalefet partisi 37 ilde milletvekili çıkaramıyor. Dördüncü parti 56 ilde milletvekili çıkaramıyor. Bu seçimler göstermiştir ki Türkiye'nin omurgası AK Parti'dir. Bu ülkenin doğusu ile batısını birleştirmeye devam edecek miyiz?

  MİLLETİN OMURGASI AK PARTİ GÖREV BAŞINDADIR

  Kriz senaryolarına karşı Ak Parti dimdik ayaktadır. Milletimiz huzur içinde olmalıdır. Milletimiz geleceğe güvenle bakmalıdır, çünkü milletin omurgası Ak Parti görev başındadır. Yarın yeni bir güne, yeni bir dava aşkıyla başlayacağız."Başbakan Davutoğlu nun balkon konuşması #1

  Davutoğlu'nun konuşmalarından satır başları:

  "AZİZ MİLLETİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"

  "Aziz dava arkadaşlarım. Sizin bu coşkunuz dahi tam bir demokrasi şölenidir. Teşkilatımıza selam olsun. Güzel bir günün akşamında hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Aziz milletimizi bu seçim gününde tebrik ediyorum. Her arkadaşımıza selamlarımı, saygılarımı sunuyorum.

  "KADERİMİZ MİLLETİN KADERİDİR"

  Biz hep milli irade dedik, hep milli irade demeye devam edeceğiz. Aziz milletimiz bir seçimi daha başarı ile gerçekleştirdikleri için tebrik ediyoruz. Milletimizin kararı en nihai karardır. Arkasında millet olanlar eğilmez. Biz milletle geldik, milletle yürüyoruz. Kaderimiz milletin kaderidir.

  Başbakan Davutoğlu'nun balkon konuşması İZLE

  Başbakan Davutoğlu nun balkon konuşması #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir