Dolar
6.8643
0.0466%
Euro
7.7389
-0.1329%
Altın
1801.65
-0.0987%
Borsa
115793.59
0%
G. Altın
397.633
-0.0786%
Bitcoin
63298.67
-0.6033%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C
  Berat Albayrak'ın açıklamalarına Fenerbahçe cevap verdi

  Berat Albayrak'ın açıklamalarına Fenerbahçe cevap verdi

  Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak "2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" dedi. Fenerbahçe içinde FETÖ geçen cevap verdi.
  • AA & Ensonhaber
  • 07.06.2019 - 14:50
  Berat Albayrak'ın açıklamalarına Fenerbahçe cevap verdi

  23 Haziran seçimleri öncesinde dün memleketi Trabzon'da bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzonspor'un yeni formasını giydi, objektiflere poz verdi.

  "ŞAMPİYON SEZONUN FORMALARI"

  Albayrak'ın üzerinde forma varken; 2010-2011 sezonuna atıf yaparak söylediği sözleri ise dün geceden beri sosyal medyanın gündeminde. Hazine ve Maliye Bakanı bordo-mavili forma hakkında; "Yanlız bu forma 2010-2011 sezonunun formalarıymış. Yani Şampiyon sezonun formaları." dedi.

  Berat Albayrak Trabzonspor forması giydi VİDEO

  FENERBAHÇE CEVAP VERDİ

  Fenerbahçe, bu yaşananlardan sonra "Futbol Takımımızın 2010-11 sezonu şampiyonluğu ile ilgili yaratılan suni gündem üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Bu bağlamda bir kez daha hatırlatmak isteriz ki;" ifadeleriyle başlayan bir açıklama yayınladı.

  "FETÖ KUMPAS KURDU"

  Sarı-laciverlilerin sitesinden yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "İlgili sezonda, futbol takımımızın büyük emekler ve alın teri ile kazandığı en değerli şampiyonluğu, o dönemde ülkemizin hukuk, adalet, polis teşkilatı, medya başta olmak üzere tüm yapısına sızmış Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ), devletimizin tüm imkanlarını da kullanarak Fenerbahçe’mize karşı kurduğu Şike Kumpası’yla kirletilmek istenmiştir.

  Berat Albayrak'ın açıklamalarına Fenerbahçe cevap verdi #1İMAJ İÇİN PİAR ŞİRKETİYLE ANLAŞTI

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamuoyundaki kötü algısının değişmesi için geçtiğimiz günlerde piar şirketiyle çalışmaya başladı.

  "NE ŞİKESİ MEMLEKET ELDEN GİDİYOR"

  3 Temmuz’un devamında aynı yapının bu kez ülkemizin varlığına da kast etmeye çalışmasıyla ortaya çıkan gerçekler; “en büyük delilimiz alın terimiz” diyen Fenerbahçe’mizin, daha ilk gün korkusuzca kulübünün yanında olarak “Fenerbahçe’yi FETÖ’ye teslim etmeyeceğiz” diyen Büyük Fenerbahçe Taraftarının, “Ne şikesi memleket elden gidiyor" diyen eski Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ne derece haklı olduğunu, 3 Temmuz’dan sonra yaşanan her günde ve her olayda gün gibi ortaya koymuştur.

  Bugün şike kumpasında parmağı olan hakiminden savcısına, emniyet müdüründen memuruna, medya mensubundan sivil personeline kadar her bir şahsın nerede, ne durumda olduğu hukuki kayıtlarla ortadadır.

  "2010-2011 SEZONU KUPASI MÜZEMİZDE"

  Hain planlarını hayata geçirme sürecinde; karşısında en büyük engel olarak gördüğü Fenerbahçe Spor Kulübü’nü yok etmek ve şampiyonluğumuzu kirletmek isteyen terör örgütüne karşın, 25 milyon taraftarımızla omuz omuza, ilk gün söylediğimiz gibi bugün bir kez daha dile getiriyoruz ki; “2010-11 şampiyonu Fenerbahçe’dir, alın teri ile kazanılmış kupamız müzemizdedir.”

  Berat Albayrak'ın açıklamalarına Fenerbahçe cevap verdi #2

  "BU DURUMU REDDETMEK FETÖ'YÜ MEŞRULAŞTIRMAKTIR"

  Bu durumu reddetmek, buna karşılık bir görüş taşımak, bunu yoruma açmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kast eden FETÖ’nün meşrulaştırılmasından başka bir anlam taşımamaktadır. Tarihimize altın harflerle kazılı bu şampiyonluk, geçmişte kazanılan ve gelecekte kazanılacak tüm şampiyonluklarımızdan ayrı bir yere sahip olacak ve nesilden nesile gururla, onurla anlatılacaktır."

  Görüş Bildir